Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy samsung galaxy s6edge...

Joell kérdése:

Egy samsung galaxy s6edge plus meg jo telefonnak mondhato 2019 ben? Valalhato? Nem tul gyenge a mai appokhoz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van , első telefon amit imadok . Nem érdekel ki mit gondol. Volt drágább iphone , drágább samsungom de akkor is ez a best nekem.
2019. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2019-ben, a 2018-as telefonok mondhatók jónak.

Az a teló, ma màr egy 50000ft os, Xiaomi szintjén van.

Tehàt, nem feltétlenül rossz, de nem mindegy mennyiért vennéd meg.

Ilyet csak hasznàltan kapsz, ahol kérdés az akksi àllapota, karcok, lassulàs stb.


Én nem ajànlom.

2019. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én " meg örököltem " tavaly januárban.

Meg vagyok vele elégdve .kamera is elég jo képet csinál.Nettezni tökéletes. Aksi gyakran kell tölteni.

2019. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jónak jó teló, annak ellenére hogy 2015-ös modell,vagyis 4 éves és nem lehet bővíteni a tárhelyet a memóriakártyával és hamar merül.Ezeken kívül minden faja.

Ja és az ára is elég csípős még mindig (itt Szlovákiában) a neten 390 euró..Durva,hozzá rak az ember 50 eurót és azon egy s8 plusszt vehet ami 435-440 euróért kapni vadi újan.

2019. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2019. jan. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!