Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung galaxy s9 - Jack probléma?

Üdv! Vettem egy galaxy s9 készüléket! A telefon teljesen rendben volt, még egy pár hónapra rá jelentkezett egy probléma! Iskolából hazafele fülhallgatóval zenét hallgatok és folyamatosan random kikapcsol/bekapcsol a zene, de úgy hogy semmit sem csináltam. Néha olyat is csinál ,hogy felveszi a csengőhang hangerő szintjét! Kifigyeltem ezeket akkor csinálja ,ha forgatom a jack dugót a telefonba , de akkor is szokta ha esetleg megérintem a kábel végét! Kipróbáltam másik fülhallgatóval ugyanaz! Válaszokat előre is köszi!

jan. 19. 23:54  Privát üzenet  

A válasz

Valószínű, hogy Jack port érintkezési hibás.

Gondolom még garanciális a telefon. Vidd vissza oda, ahol vetted, és jelentsd be nekik a javítási igényedet. Egy Jack port csere nem nagy kunszt, néhány nap alatt el fog készülni.

Esetleg otthon is kísérletethetsz kontakt spray-jel, hátha az megoldja a problémát.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 20. 00:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm a segítséget!

# 2/2Időpont jan. 20. 11:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Xiaomi mi a2 lite lassított videó lejátszása probléma?
Nem töltött fel a telefonom, mi lehet a probléma?
Ezzel mit lehet kezdeni?
Akksi probléma?
Mi baja lehet a telefonomnak?
Nem ismeri fel a telefonomat a rádiósegység az autómban. mi lehet a probléma?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!