Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s9 - Jack...

Samsung galaxy s9 - Jack probléma?

Figyelt kérdés
Üdv! Vettem egy galaxy s9 készüléket! A telefon teljesen rendben volt, még egy pár hónapra rá jelentkezett egy probléma! Iskolából hazafele fülhallgatóval zenét hallgatok és folyamatosan random kikapcsol/bekapcsol a zene, de úgy hogy semmit sem csináltam. Néha olyat is csinál ,hogy felveszi a csengőhang hangerő szintjét! Kifigyeltem ezeket akkor csinálja ,ha forgatom a jack dugót a telefonba , de akkor is szokta ha esetleg megérintem a kábel végét! Kipróbáltam másik fülhallgatóval ugyanaz! Válaszokat előre is köszi!
2019. jan. 19. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Valószínű, hogy Jack port érintkezési hibás.

Gondolom még garanciális a telefon. Vidd vissza oda, ahol vetted, és jelentsd be nekik a javítási igényedet. Egy Jack port csere nem nagy kunszt, néhány nap alatt el fog készülni.

Esetleg otthon is kísérletethetsz kontakt spray-jel, hátha az megoldja a problémát.

2019. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget!
2019. jan. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!