Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes neki...

Szerintetek érdemes neki fogni könyvet írni telefonon a Microsoft Word-ba? Samsung galaxy J3 2016

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 11:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha írói hajlamaid vannak, akkor igen. Jól el szöszöghetsz vele.
2019. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Szirty ***** válasza:
100%

Az hogy könyvet akarsz írni miért függ össze azzal hogy telefonon írsz bármit is?

Vagy úgy érzed hogy sport értéke lenne kizárólag telefonon bekörmölni az oldalakat?


Nem, telefonon nem érdemes mert alkalmatlan a feladatra.

Persze ha épp a buszon jut eszedbe egy remek gondolat akkor gyorsan beírhatod egy file-ba amit aztán majd beillesztesz a könyvbe.

De az egészet azon szerkeszteni kb. olyan mint 40 mázsa tűzifát személyautóval hazahordani. Éppenséggel lehetséges, de nem kimondottan érdemes.

2019. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Egyszerűen túl lassú lenne és nem tudnád átlátni sem könnyen, gyorsan le is merülne a telefon. Ennek ellenére kezdj neki, nincs vesztenivalód, de hamar megtapasztalod majd, hogy ehhez minimum egy laptop kellene.
2019. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A Microsoft Word sem éppen telefonra való program. De ennek ellenére ajánlom, hogy próbálkozzál vele. Elleszel.
2019. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek olvasni, és írni is de nincs laptopom, és sajnos a kézírást manapság már úgy tudom nem fogadják el a kiadóknál csak a nyomtatott formát. Több ötletem is van amiről írnék, de van egy amit muszaly le írnom, tudom hogy nem fog egyből sikerülni de ha nem próbálom meg akkor nem is fogom soha sem megtudni. De ha azt mondjátok hogy nem érdemes akkor majd veszek egy használt laptopot, de addig is írom így telefonba, majd max át másolom a laptopra. Köszönöm a gyors válaszokat!
2019. jan. 20. 11:52
 6/23 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés muszáj olyan laptopot vennem amin a billentyűzeten vannak magyar betűk (ő ű) vagy azt be tudom állítani?
2019. jan. 20. 11:54
 7/23 anonim ***** válasza:

Apple eszközökön már nagyon jól működik a diktálás funkció. Diktálhatod az írásjeleket is, vagy azt hogy "új sor", "új bekezdés"...

Menetközben a téves felismerést nem javítom, hanem a diktálás végén az egészet tisztítom. A fájlok eszközök közti mozgatásával sem kell bajlódnom, minden anyagom folyamatosan szinkronizálódik felhőbe.

2019. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. jan. 20. 12:28
 9/23 Szirty ***** válasza:
100%

"Diktálhatod az írásjeleket is, vagy azt hogy "új sor", "új bekezdés"..."


Felmerült bennem,hogy ezzel hogyan lehetne egy szócikket bediktálni ami az új bekezdésről szól...

2019. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#9

Esetleg a konkrét kifejezést körülírva? (de még ugyanabban a bekezdésben...)

2019. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!