Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van a telefonommal?

Mi van a telefonommal?

Figyelt kérdés
Most hogy beütött a hideg, nagyon hamar lemerül a telefonom. És nem csak kint, hanem bent is, a meleg szobában. Amikor pedig újraindítom, akkor felmegy legalább 20 %-ot. Aztán amikor megint használni akarom újraindítás után, nagyon hamar lemegy min. 10 %-ot. Kint már alig merem használni, mert tudom hogy instant lemerülne. iPhone SE-m van, tavaly áprilisban vettem, szóval nem olyan régi, a saját, gyári töltőt használom. (Kérlek az olyan válaszokat mellőzzétek, hogy “azért mert iPhone”)

2019. jan. 23. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beállítások---->Akkumulátor---->Akku állapota Hány %-ot látsz itt ?
2019. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
37%
Ugyanilyen telefonom van, ugyanennyi idős. Az enyémnek semmi baja. Menj be az Apple-höz és tudakold meg.
2019. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Írtad, hogy az olyan válaszokat mellozzuk, hogy azért mert IPhone, pedig el kell szomoritsalak, ez az igazság.

BRatnomnek IPhone 7plussza van, és ugyanezt csinálja, nekem Huawei Mate 20 és semmi baja. Jobban utána néztem a dolognak, és az igazság az, hogy a IPhone-ok aksija nem bírja a hideget, de ez ugyanígy van a samsunggal. Mármint a régebbi Samsung fokkal.

Persze nem vagyok IPhone utaló, ezért azt is leírom, hogy viszont pl a Huawei, vagy a Xiaomi, Honor stb:. aksijai hamarabb tonkremennek a meleg miatt. Azok meg azt nem szeretik...

2019. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Részben a hideg másik részben az hogy iPhone. Vidd szervizbe az akksi rossz
2019. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17:25-ösnek: 92%
2019. jan. 23. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok Igen ez egy iPhone betegség viszont nem jön elő az összesnél szerintem használat függő a dolog, nekem legalábbis iPhone3gs az összes modellem volt és egyiknél sem tapasztaltam ezt a hibát. Ezért kérdezem az akkumulátor kapacitás %-át.


Lehet a kérdező az 1 év alatt annyit használta és olyan appokkal(Snapchat maps helyzet megosztással és sokat van belépve stb.) amit széthasználta a készülék akkuját amit már így ténylegesen megvisel a hideg.

2019. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

92% nem vészes egyáltalán. Vagy kihúzod vele a telet így és meglátod a normál időben is vacakaol-e vagy visszaviszed garanciában (mivel még nincs 1 éves sem).


Mindenekelőtt egy hard resetet mindenképpen megpróbálnék hátha egy app akadt be és dolgoztatja a processzorod állandóan (a hard reset a teljes gyári állapot visszaállítása amivel eltűnnek a képeid, zenéid, appjaid és az elejétől telepítessz rá vissza mindent).

2019. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én most kérdeztem meg tizenkét kollégámat és nyolc barátomat, akinek iPhoneja van, és senkinél nincs ilyen, tehát nem igaz, hogy Apple betegség lenne.
2019. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy garanciával már nem küldhetem vissza, még nyáron véletlenül leütöttem a telefon sarkát, így úgy tudom hogy már nem cserélik ki, nem foglalkoznak vele :/
2019. jan. 23. 22:45
 10/11 gwynblade válasza:
menj bele a beállitasokba es menny az akumulátorra és meg tudod nézni hogy mien az akud élttartama hogy,azota amiota használod mennyit romlott az aku.
2019. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!