Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A régi telefonomat (Samsung Galaxy Ace 2) akartam használni, amihez már elfelejtettetem milyen mintát állítottam be, 15-ször próbálkoztam, utána kijött, hogy jelentkezzek be a Google fiókomba, beírtam az e-mailt és a jelszót, de nem fogadta el, ugyan azt beírtam a gépemen, és ott elfogadta.

2019. jan. 23. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ezt én sem értem. Pedig az Android olyan jó!
2019. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem Apple ajnározást kértem...
2019. jan. 23. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Hol ajnározom én az Applet?
2019. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az Androidról tett szarkasztikus megjegyzés nem arra akar utalni, hogy az IOS/iPhone/Apple mennyivel jobb?
2019. jan. 23. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Ugyan, dehogy is! Éljen az Android!
2019. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
El kell hogy fogadja, biztos elgépelted.
2019. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tízszer próbátam beírni, és mindig figyeltem és lassan írtam, hogy ne gépeljem el, de nem fogadta el.
2019. jan. 24. 09:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Lépj ki csak a gépedről, nem fog vissza engedni.De egyszerűbb bármilyen màs kèeszüléken is próbálkozni NEM ENGED BE Feltève, ha biztosan azonos az email név/domain hiszen te a jelszót bámulod azzal küszködsz pedig valószínű hogy az email nem azonos amit vagy te ìrsz el vagy minimális eltèrés van amit valamikor már megcsináltàl így a jelszó is kevesebb eséllyel egyezhet.

Az app miatt ne merj itt senkit letaposni! Mert nem mondott hülyesèget! Az app csak egy emailt szeret elfogadni a változtatást nem igen dijazza! Az egy règebben beírt email lehet amit ő oda kreál, a jelszót bámulod észre sem veszed a fát az erdőtől te szerencsètlen.

2019. jan. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az e-mailt is néztem, az is jó.
2019. jan. 26. 07:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!