Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki szépen feltörte a...

Valaki szépen feltörte a telefonom, meg a Facebookom, légyszi aki ért hozzá segítsen?

Figyelt kérdés

Ma reggen jött egy értesítésem, hogy "A háttérben fut, a telefon más eszközről való megkeresése" utána a Samsung Accountom kiírta, hogy "a kapcsolat lejart" de folyamatosan egymás után többször, aztán meg az jött, hogy be kell jelentkeznem a biztonság érdekében az Accountba, beírtam a jelszómat, nem fogadta el, csináltam más jelszót de most már azt se ismeri fel. Utana néztem a Facebookom és a bejelenkezéseknén volt egy bejelentkezés "ismeretlen eszközről" ami nem én voltam és gyorsan kijelnetkeztem abból de 3.-ra lépett ki, mert azt írta hogy "a műveletet nem lehet végrehajtani" de 4.-re kilépett, állítottam be figyelmeztetőt , ha újra belépne, megváltoztattam minden kódot, jelszót. Kb.egy hete a telóm magatól kikapcsolt és 4 óráik semmit sem reagált, aztán feltettem töltőre és helyrejött pedig előtte 30%-on volt.... Most meg folyamatosan szakadozik az internet...

Légyszi aki ért hozzá és tuna segíteni írjon, valahogy le lehetne nyomozni a tettest??

Előre is köszi, már tiszta ideg vagyok. Samsung Galaxy S7 edge-ről van szó, egy éve sem vettem....



2019. jan. 25. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki annyira profi hogy feltörjön egy telefont meg fészbukot, azt az életbe nem fogják visszanyomozni. De szerintem itt nem erről van szó.
2019. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet a probléma??
2019. jan. 25. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nincs feltörés, csak a te össze-vissza kapkodásod. Ebből ugy tudsz már csak kijönni, hogy az egyébként jó okostelódról kimásolod az adatokat (ha van), Beállitások>Mentés és visszaállitás>Gyári adatok visszaállitása. Ezután megkapod ugy a telefont, mint amikor ujként vetted, majd ujra csinálsz mindent, logikusan, nem össze-vissza kapkodva
2019. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. Olyan alkalmazas fut rendszereden, hogy kepes titokban lenyomozni az adataidat.

2. Tul egyszeru a jelszod

3. Valaki tud rajtad kivul a belepesi adatod.


Megoldas? Egyszeru: Ketlepcsos titkosítás

2019. febr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es.A kém alkalmazást, hogy tették rá távolról? Szerintem senki se olyan hülye, hogy más kezébe adja a telefont, vagy megadja a jelszavát. Valami eszköz (forrás) kell amin keresztül eléri!
jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es!Kétlépcsős titkosítás, csak a többi betolakodó ellen véd, aki rajta van a telefonon mindent lát! Miért lépne be a fiókba ha így is lát, felesleges!Kikapcsolt állapotban láthatja az sms-eket is, vagy csak bekapcsolva?
jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es! Azt olvastam, hogy nehezebben de van olyan is hogy útiközben elkapja a másnak szánt SMS-eket is.

Miért nem korlátozzák monsjuk a fiókokba beléphetők számát 1-re.Tudim,hogy sokan több eszközt is használnak de lehetne olyan is hogy be lehetne állítani tetszés szerinti számot kizárólag a legelső fiókot létrehozó eszközzel! Lehet hülyeséget írtam, de az adatmennyiséget is lehet korlátozni, persze nem ugyanaz...

jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!