Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan készítsek a telefonomra...

Hogyan készítsek a telefonomra sound listet? Milyen appot használjak? Melyik a legolcsóbb/ legkönnyebben kezelhető? Egyéb előnyök/ hátrányok?

Figyelt kérdés

Most készülök újabb, nagyobb memóriával rendelkező telefont vásárolni. A jelenlegi készülékemen nem volt elegendő hely zene tárolására. Most Huaweit v. Samsngot veszek majd. Milyen alkalmazással lehet zenéket letölteni/ tracklistet készíteni. Ezekről hallottam, de még nem használtam egyiket sem: Shazam, Spotify, Deezer, Google Play Music.

Mi köztük a számottevő különbség? Ti mit használtok?



2019. jan. 26. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A Shazam zenefelismerő.

A Spotify egy zenehallgatós alkalmazás, de csak Premium-mal működik igazán.

A Deezer szintén ugyanez.

A Play Music megy zenelejátszó app, lejátszási listát tudsz vele csinálni, és rendelkezik zenebolttal is.


Spotofy, Deezer, Play Music-ról csak előfizetéssel tudsz zenét letölteni.


-----

Én yt-ről töltök le zenéket a vidtomp3 segítségével, és az AutomaTag-gel adok hozza albumképet és egyéb információkat, ezzel már előadókra és albumokra tudom kategórizálni a zenéimet.

2019. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm.
2019. jan. 30. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!