Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen appal lehet a más...

Milyen appal lehet a más appokban lévő reklámokat letiltani?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy most már vannal ilyen appok, amik akár az adblocker a böngészőkben le tudják tiltani a reklámokat más appokon belül, de nekem eddig nem sikerült olyat találnom, ami megbizhatóan működne. Tudnátok olyat ajánlani ami nektek működik?

2019. jan. 26. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne ingyenes app-ot használj. Az ABD nálam jól működik.
2019. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paypal
2019. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Root nélkül pl. Blokada app globálisan tiltja a reklámot. Root megléte esetén a megfelelő host file alkalmazásával (a neten vannak kész listák) a készülék szintén tőből blokkolja a reklámokat.
2019. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Root nélkül én is a Blokada -t javaslom.

Root -al az AdAway + Hosts editor (a 49 ezres letöltöttségü) elég jó kombó.

Ezek(ke)n kívül DNS alapú reklámszűrés, például az AdGuard, ami a Blokada -ban is benne van, de külön be kell kapcsolni. Utóbbit érdemes lehet beállítani a router -re, és így van egy alapszintű DNS alapú reklámszűrés a teljes hálózaton.

2019. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!