Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hogy történhetett ez az instagramon?

Instagramon privát vagyok, kitettem egy story-t tegnap késő délután és ugye elkezdték megnézni az emberek. Tegnap este még kiírta, hogy hány személy látta a story-t, de ma reggelre nem írt ki semmit, csak most pár perce, hogy egy személy látta.

Hogy történhetett ez, hogy amit 15 órája kitettem képet story-ba elvileg csak "most látta egy ember", holott tegnap este már páran megnézték. Tök fura :D

Volt már valakivel hasonló ?:D

Arra gondoltam, hogy bugos az instagram vagy valami.

Keress kérdéseket hasonló témában: Instagram

jan. 27. 10:08  Privát üzenet  

A válasz
simán lehet hogy voltak valami server gondok karbantartás ilyesmi és lenullázódott

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 27. 11:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként miután letelt a 24 óra, utána már kiírt mindnekit, szóval jó lett.

# 2/3Időpont jan. 28. 13:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De köszi a választ! :)

# 3/3Időpont jan. 28. 13:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Instagramon, hogy tudnék szavazást és ilyen egyebeket csinálni?
Instagramon ha megadok egy helyszínt, nem írja nekem ki az egész nevét (ha hosszabb). Ez mitol lehet?
Samsung j3 folyton rezeg. Mi történhetett?
Hogyan tudom instagramon a kedveléseimet törölni? Hogy ne legyenek ott a kedvelt kepeim kozott.
Áramütés érhetett, vagy mi történhetett?
Az instagramon ha valaki videotortenetet megneznem, a video zolden fut, ez miert lehet? Mi lehet a hiba a telommal? Olyan mintha valami kephiba lenne.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!