Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5s telefonomnak a...

Az iPhone 5s telefonomnak a hátulja eléggé melegszik egy 10-15 perces használat után. Hogyan küszöböljem ezt ki?

Figyelt kérdés
Használtam vettem kb. fél éve

2019. jan. 28. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Dobd el és vegyél egy normális telefont.

Nem fogsz tudni semmit se csinálni a melegedéssel.

2019. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen használat mellett melegszik?

Ha valami játék vagy komolyabb program, akkor sajnos ez van.... minden telefon melegszik ha terhelik

Illetve töltés közben is melegehet - ez normális


Viszont ha csak úgy felmelegszik, akkor valami beakadt neki és az terheli.

Érdemes egy újratelepítést csinálni

2019. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rossz vétel volt.

Az iPhone 5S nem egy mai darab. Az Apple is pont az iPhone 5/5S felhasználókat is célozta meg a tavaly bemutatott telefonokkal (Xr, Xs, stb), hogy cseréljék le. Persze - persze, nem kell egyből a legújabb modelljüket megvenni, ott vannak a korábbi modelljeik, illetve Használtalmán már iPhone 8-at is lehet venni piszok olcsón (70 - 90E Ft, de ezt hasra ütésre mondtam, nézd meg ott).

Magyarósi Csaba készít videókat, milyen iPhone-okat érdemes venni, nézd meg, hátha azok vannak még használtan.

Többet nem tudok mondani, mert én az új telefonok híve és Android párti vagyok, iPhone-re sosem váltanék. Egyszerűen az Apple dolgai számomra teljesen kiesnek és ha vennék is, csak akkor, ha napi szinten használnám más Apple termékeket, hogy velük legyen kompatibilis.

2019. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!