Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefon akkumulátor...

Melyik okostelefon akkumulátora bírja a legtovább?

Figyelt kérdés
Folyamatos mobilinternet használat mellett?

2019. jan. 28. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem Ulefone power 5 van.eros hardver de mellette erős aksi.13000es aksi van.heti 2 szer töltöm. Elég sokat használom. Múltkor néztem,4 napig használtam,S még van 9% benne
2019. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, erről még nem is hallottam
2019. jan. 28. 19:58
 3/9 Szirty ***** válasza:
39%
Az üzemidő nem csak az akkun múlik, hanem a készülék fogyasztásán is főleg, no meg a használat módján.
2019. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2019. jan. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Az Ulefone telefonok ezen a téren is nagyon jók.

Nekem az első van a Power és majd három évig, amíg a betonra nem ejtettem , nagyon jó időt bírt az akkuja.

De ott vannak még az OUKITEL telefonok is, abban is erős akksik vannak.

A 3. is jól írja, függ a használattól is. Van két haverom akinek iphone van és alig használják, nehogy lemerüljön. Így azok is sokáig elvannak, ha nem használják őket.

2019. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as jól írja, sok minden függ a hardvertől is. Nekem csak 4000-es akku van a telefonban, de még így is kibír intenzív használattal is 1.5-2 napot, ha meg kevesebbet használom, még többet, mert takarékos hardver van alatta. Mondjuk egy 13000-es akkuval kb. ellennék 1 hétig, ami éppen nem lenne rossz, de én nem bízom az ilyen Ulefone-okban és társaiban! Aztán lehet, hogy jók, de én inkább olyan márkájú telefont veszek, ami nekem bevált, még ha nincs benne túl nagy akku, akkor is!
2019. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az Ulefone Power sorozatabol az elso (szam nelkuli), es a 2-es volt meg. Az 1. sajnos leesett (nem tul magasrol, raadasul parkettara), es azota nem kapcsol be. Ezert lecsereltem, az akkor aktualis 2-esre. A kovetkezo is valoszinuleg ez lesz (most 5S-nel tartanak), de meg a 2 is nagyon jol birja.

Az 1-nel idovel elojott ghost touch, illetve a 2-nek sikerult a jack foglalatat kitepni, es eleg hulye helyen van, nehez hozzaferni a pakaval (parszor mar szetszedtem, es visszaforrasztottam, de mellette van a radiomodul arnyekololemeze, es pont ahhoz a pinhez nem fer oda). Kb. ennyi hibaja van. Illetve a fenykepezo resze lehetne jobb (eleg lassu), de elvileg a kesobbiekben ezt mar javitottak (tobb hatlapi kameraja van).

Az elsokent valaszolo UP5 tulajhoz: milyen fenykepezesre?


Nem gondoltam volna amugy, hogy ennyi felhasznalojuk van. Itthon tudtommal szolgaltatok nem adjak csomagban, telefonboltban sem lattam meg, netrol rendeltem mindkettot (pontosabban az 1-et egy ismerosom rendelte, egybol tobbet - igy kevesebb volt a szallitas dija).

2019. jan. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A fenykepezoje nem a legjobb, de telefonon elég jó. papír képet nem csináltam még róla. (Előző Asus zen 2 elég jókat csinált). Laptopon se láttam,de amiket átküldtem asztalra azok elég jók. Megfelelő fényben jó képeket csinál...
2019. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.most elég sokat használtam a telefont,most is rádió szól róla... [link]
2019. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!