Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Melyik okostelefon akkumulátora bírja a legtovább?

Folyamatos mobilinternet használat mellett?

Keress kérdéseket hasonló témákban: akkumulátor, Li-ion, navigáció, GPS, munka, okostelefon, iPhone, Huawei

jan. 28. 19:25  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem Ulefone power 5 van.eros hardver de mellette erős aksi.13000es aksi van.heti 2 szer töltöm. Elég sokat használom. Múltkor néztem,4 napig használtam,S még van 9% benne

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 28. 19:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, erről még nem is hallottam

# 2/9Időpont jan. 28. 19:58 Privát üzenet
Az üzemidő nem csak az akkun múlik, hanem a készülék fogyasztásán is főleg, no meg a használat módján.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 15%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 28. 20:50 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 29. 01:36 Privát üzenet

Az Ulefone telefonok ezen a téren is nagyon jók.

Nekem az első van a Power és majd három évig, amíg a betonra nem ejtettem , nagyon jó időt bírt az akkuja.

De ott vannak még az OUKITEL telefonok is, abban is erős akksik vannak.

A 3. is jól írja, függ a használattól is. Van két haverom akinek iphone van és alig használják, nehogy lemerüljön. Így azok is sokáig elvannak, ha nem használják őket.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 29. 07:43 Privát üzenet
3-as jól írja, sok minden függ a hardvertől is. Nekem csak 4000-es akku van a telefonban, de még így is kibír intenzív használattal is 1.5-2 napot, ha meg kevesebbet használom, még többet, mert takarékos hardver van alatta. Mondjuk egy 13000-es akkuval kb. ellennék 1 hétig, ami éppen nem lenne rossz, de én nem bízom az ilyen Ulefone-okban és társaiban! Aztán lehet, hogy jók, de én inkább olyan márkájú telefont veszek, ami nekem bevált, még ha nincs benne túl nagy akku, akkor is!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 29. 09:56 Privát üzenet

Nekem az Ulefone Power sorozatabol az elso (szam nelkuli), es a 2-es volt meg. Az 1. sajnos leesett (nem tul magasrol, raadasul parkettara), es azota nem kapcsol be. Ezert lecsereltem, az akkor aktualis 2-esre. A kovetkezo is valoszinuleg ez lesz (most 5S-nel tartanak), de meg a 2 is nagyon jol birja.

Az 1-nel idovel elojott ghost touch, illetve a 2-nek sikerult a jack foglalatat kitepni, es eleg hulye helyen van, nehez hozzaferni a pakaval (parszor mar szetszedtem, es visszaforrasztottam, de mellette van a radiomodul arnyekololemeze, es pont ahhoz a pinhez nem fer oda). Kb. ennyi hibaja van. Illetve a fenykepezo resze lehetne jobb (eleg lassu), de elvileg a kesobbiekben ezt mar javitottak (tobb hatlapi kameraja van).

Az elsokent valaszolo UP5 tulajhoz: milyen fenykepezesre?

Nem gondoltam volna amugy, hogy ennyi felhasznalojuk van. Itthon tudtommal szolgaltatok nem adjak csomagban, telefonboltban sem lattam meg, netrol rendeltem mindkettot (pontosabban az 1-et egy ismerosom rendelte, egybol tobbet - igy kevesebb volt a szallitas dija).

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 30. 02:55 Privát üzenet
Első vagyok. A fenykepezoje nem a legjobb, de telefonon elég jó. papír képet nem csináltam még róla. (Előző Asus zen 2 elég jókat csinált). Laptopon se láttam,de amiket átküldtem asztalra azok elég jók. Megfelelő fényben jó képeket csinál...

# 8/9Időpont jan. 31. 17:42 Privát üzenet
Első vagyok.most elég sokat használtam a telefont,most is rádió szól róla... [link]

# 9/9Időpont febr. 2. 15:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hamarabb fog cserére szorulni egy telefon akkumulátora ha hagyjuk 20-30 százalék köré merülni, vagy még lejjebb, mintha már mondjuk olyan 50-60 körül rátöltenénk?
Van e olyan mai okostelefon aminek cserélhetö az akkumulátora? Konkrét tipusneveket kérnék
Ha tonkrement a telefon akkumulatora (1perc alatt feltolt es 1 perc alatt le is merul), akkor azt kicserelik garanciaban?
Átlagban mennyi időtartamot bír ki a Samsung Galaxy A3-as okostelefon akkumulátora?
Tegnap vettem egy Navon Mizu M450 okostelefont. Az akkumulátora nagyon gyorsan merül. Erre mi a megoldás? Illetve hogy tudok nagy méretű játékot pl. Asphalt 8-at Play áruházból a...
Mennyi idő alatt megy töknkre egy okostelefon Litium-ION akkumulátora?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!