Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassú mobilnet? Miért?

Lassú mobilnet? Miért?

Figyelt kérdés

Telenoros vagyok. Pár hete borzasztó lassú a mobilnetem. Egyszerűbb oldalakat, mint a gyakori, betölt, de pl. még egy Google keresésre is sokat kell várni, egy Drive dokumentumot vagy Gmail-t böngészőből egyáltalán nem tölt be. Elméletileg 4G van mindenhol, ahol próbáltam. Telefon hiba lehet?

Kicsit több, mint egy éves Honor 8 Pro.


2019. jan. 30. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A mobilnet osztott erőforrásokon alapszik, a sebesség attól függ, hogy hányan használják az adott cellát éppen. Ráadásul a hanghívást priorizálják, ezért ha a cella a kapacitása határán van, már nem biztos, hogy fog engedni netezni, de hívást indítani igen. Próbáld meg éjszaka vagy ha független, egy másik szolgáltató kártyájával. Ha úgy is lassú akkor lehet, hogy a telefonnal van a gond.
2019. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet gyenge a letöltési sebességed, pl le van korlátozva szolgáltató által.
2019. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nappal és éjszaka egyaránt lassú. Az XI.kerben ezer fős épületben ugyanolyan lassú, mint otthon falun.
2019. jan. 30. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es!


Most komolyan!- szerinted a kérdező nem tudná, ha szolgáltatjója lekorlátozná a netjét? Miért kérdezel hülye_éget?

Az 1-es válaszoló jól írtam!

2019. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!