Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Xiaomi mi 8 lite vagy Samsung galaxy j8?

Sziasztok ! Venni szeretnék egy új telefont a közel jövőben , és ezen a két telefonon vacillálok . A Xiaomi mi 8 lite-al kapcsolatban kinek mi a véleménye ?, mennyire biztonságos ? évekig is lehet használni úgy hogy ne menjen tönkre ? Köszönöm a válaszokat !

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xiaomi, J8, Samsung, Galaxy, telefon, mobiltelefon

jan. 30. 15:11  Privát üzenet  

A válaszok
repulo nevű felhasználó válasza:

[link] ,samsung-galaxy-j8-64gb-dual-j810d-p420491298/

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 30. 15:54 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Na ez így nem megy.

Xiaomi.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 30. 15:54 Privát üzenet
Csak Ricsi nevű felhasználó válasza:

Xiaomi mi 8 lite-nál a 128Gb belső tárhelyesett vagy a 64 GB belső tárhelyesett akarod megvenni de a 128 GB-nál van 4Gb RAM meg 6 GB Ram a 64 GB-nál csak 4Gb van (ha következőnek írsz ki kérdést legyél részletesebb) na mind1 hogy valamit irjak is a kérdésedhez a Xiaomi 64 GB-os tárhelyben ugyan az, ram-ban is ugyan az de kijelzője más szerintem szebb de ezt te tudod kamerája a Xiaominak jobb de ha 128Gb-osat veszed akkor kizárásos alapon 64Gb több a belső tárhelye. Xiaomi telefont én is most akarok venni én is mi 8 liteot de 128Gb-os belsőtárhelyeset meg 6Gb ramosat. Vannak ismerőseim akiknek Xiaomi telefonjuk van látásból láttam hogy nem ment tönkre nekik mert még most is használják.SZerintem a Xiaomi-t vegyél de ez a te döntésed .

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 30. 16:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új telefon vásárlása előtt állok mi tegyek?
Megérkezett a Samsung S9+-ra az új Android 9. 0. Hogyan tudom az eredeti értesítéseket beállítani?
Mitől van az, hogy a Media Marktban kirakott S9+ kamerája fps lag-olt 4k-n, míg a sima S9-é folyékonyan videózott?
Talált telefont hogy kapcsoljak be?
Hogyan oldható meg a mobiltelefon -wifi mentes tv közti kapcsolat?
Olyan problémám adódott, hogy a Samsung A6 plus-omon elindítottam a szoftverfrissítést, rá egy 20 másodpercre kikapcsolt, már majdnem egy órája. Próbáltam bekapcsolni, bedugtam a...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!