Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
SzendvicsKolléga6 nevű felhasználó kérdése:

Micro SIM átalakítás Nano SIM é?

Biztonságos itthon levágni videók alapján?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Vodafone, Telenor, Telekom, szolgáltató, csere, levágás, SIM, micro, nano

jan. 31. 07:00  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

Elég könnyű elrontani...

Ingyenesen cserélik, ha kéred. És a számod is megmarad. Annyit kell mondani, hogy sűrűn eldobja a hálózatot, mintha nem érintkezne jól. Sokszor még ezt sem kérdezik. És az új már olyan lesz, amiből bármelyiket ki tudod szedni, plusz az átalakíthatóság is megmarad. Persze próbálhatsz gányolni is.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont jan. 31. 07:07 Privát üzenet
Ahogy az első írta. Nekem is ingyen adtak új sim et. Semmit se kerdeztek...

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont jan. 31. 07:50 Privát üzenet
Yodafonnak annyit mondtam, hogy nem jo az uj teloba a regi sim es csereli akarom. Adtak egy ujat, rakat papirt ala kellett irni. Es kesz. Ingyen volt. A regi kartya mar nem mukodott mire a buszhoz kimentem.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jan. 31. 08:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ha nem az én nevemen van az előfizetés amihez tartozik a kártya? (Telenor Új gen dolgozói)

# 4/11Időpont jan. 31. 10:30 Privát üzenet
Ha nem a te neveden van az előfizu akkor te nem tudod kicserėltetni. Meghatalmazassal lehet hogy ki lehet, de inkább legyen ott az akiė.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont jan. 31. 10:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor inkább Micro SIM es telefont veszek :/

# 6/11Időpont jan. 31. 10:54 Privát üzenet
Ez ne legyen szempont, mert kizársz így egy csomó jó mobilt.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont jan. 31. 11:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen tudom sajna, de mivel szolgáltató csak az előfizetés tulajdonosának cseréli ki / meghatalmazással, ez nem járható út.

# 8/11Időpont jan. 31. 11:20 Privát üzenet
Miért? Hát kinek az előfizetésén van a telefon, hogy nem tudod megkérni, hogy menjen el veled?

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont jan. 31. 19:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Anyám volt pasijának a nevén van, már nem vannak együtt és én sem tartom vele a kapcsolatot és nem is akarom. Az előfizetést nyilván még akkor vette meg mikor még együtt voltak, amit azóta is fizet (Ezt mondjuk én se értem, hogy miért fizeti a saját pénzén mikor együtt sincs már anyámmal)

# 10/11Időpont jan. 31. 19:36 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huawei mate 10 pro-t szeretnék venni. Van egy szimpatikus darab ami single sim-es. Nekem dualos kéne. Az eladó állítja, hogy simán megcsináltatható utólag. Én még ilyenről nem...
A Windows 10-es mobilomat át lehet alakítani Androidossá?
Békéscsabán hol foglalkoznak biztosan sim-kártya vágással (Micro-sim-ről Nano-sim-re)?
Sim kártya átalakítás. Sziasztok, a régi nagy érintkezős sim káryát át lehet-e alakítani nano sim-mé, otthon házilag? Sim káryta vágóm van.
Samsung G J3 (2016) telón, hogy kell irtóhosszú SMS szövegeket közvetlenül MMS-sé alakítani? Muszáj képet csatolni azért, hogy átalakítsa az SMS-t, vagy van más mód is?
Nano SIM átalakitás Mikro SIM re?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!