Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Micro SIM átalakítás Nano SIM é?

Micro SIM átalakítás Nano SIM é?

Figyelt kérdés
Biztonságos itthon levágni videók alapján?

2019. jan. 31. 07:00
1 2
 1/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%

Elég könnyű elrontani...

Ingyenesen cserélik, ha kéred. És a számod is megmarad. Annyit kell mondani, hogy sűrűn eldobja a hálózatot, mintha nem érintkezne jól. Sokszor még ezt sem kérdezik. És az új már olyan lesz, amiből bármelyiket ki tudod szedni, plusz az átalakíthatóság is megmarad. Persze próbálhatsz gányolni is.

2019. jan. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy az első írta. Nekem is ingyen adtak új sim et. Semmit se kerdeztek...
2019. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Yodafonnak annyit mondtam, hogy nem jo az uj teloba a regi sim es csereli akarom. Adtak egy ujat, rakat papirt ala kellett irni. Es kesz. Ingyen volt. A regi kartya mar nem mukodott mire a buszhoz kimentem.
2019. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha nem az én nevemen van az előfizetés amihez tartozik a kártya? (Telenor Új gen dolgozói)
2019. jan. 31. 10:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem a te neveden van az előfizu akkor te nem tudod kicserėltetni. Meghatalmazassal lehet hogy ki lehet, de inkább legyen ott az akiė.
2019. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább Micro SIM es telefont veszek :/
2019. jan. 31. 10:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez ne legyen szempont, mert kizársz így egy csomó jó mobilt.
2019. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom sajna, de mivel szolgáltató csak az előfizetés tulajdonosának cseréli ki / meghatalmazással, ez nem járható út.
2019. jan. 31. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért? Hát kinek az előfizetésén van a telefon, hogy nem tudod megkérni, hogy menjen el veled?
2019. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Anyám volt pasijának a nevén van, már nem vannak együtt és én sem tartom vele a kapcsolatot és nem is akarom. Az előfizetést nyilván még akkor vette meg mikor még együtt voltak, amit azóta is fizet (Ezt mondjuk én se értem, hogy miért fizeti a saját pénzén mikor együtt sincs már anyámmal)
2019. jan. 31. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!