Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igen komoly tragédia ért a...

Igen komoly tragédia ért a minap. Leejtettem szeretett telefonomat. A gyász ellenére továbblépnék. Milyet vegyek? Maximum 35 000 forintért?

Figyelt kérdés
Olyat amire lehet ütésálló tokot venni.
2019. febr. 1. 18:20
 1/8 repulo ***** válasza:
100%

Osztozunk gyászodban, átérezzük a veszteséged.

[link]

2019. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez komoly tragédia.

Fogadd részvétem!

Meg kell várni amíg letelik a gyász év és csak aztán illik tovább lépni.

2019. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, tarts ki eme szomorú napokban!

Vegyél Xiaomi Redmi 6-ot, Vahy Huawei Y5 2018-at!

2019. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*vagy
2019. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Honor 7s az nwm jó?
2019. febr. 1. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
"𝘯𝘸𝘮", az nem jó.
2019. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele?
2019. febr. 1. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez ugyan picit drágább, de az eddig említetteknél szerintem jobb! Igaz, csak 16 GB tárhelye van, de ennyi pénzért minden tekintetben nem lehet túl sokat várni! Amúgy nekem is ilyen telefonom van, és az árát tekintve jó: 5.5'-os fullhd kijelző, 2 Ghz-es Snapdragon processzor, 4000 mAh-es akku (kb. 2 óra töltési idő/kb. 10 óra kijelzőidő egy töltéssel), alumínium ház stb. A szoftver nekem túl fapados, de meg lehet szokni, vagy lehet rátenni másik rendszert (persze annak, aki ért hozzá). Nem rossz márka a Meizu, nem az első ilyen márkájú telefonom a mostani és eddig kevés rossz tapasztalatom van.

De ha ez nem fér bele a keretbe és esetleg használt telefon is szóba jöhet, akkor pedig a Hardveraprón érdemes körülnézni!

2019. febr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!