Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
TakonyPatkány nevű felhasználó kérdése:

Spotifyos zeneket hogyan lehet instagram storyba kitenni?

Már próbálkoztam azzal, hogy a zenénél a megosztás és ott nincs ilyen választási lehetőség, hogy "instagram story" van minden más. Olvastam, hogy frissíteni kell az instát és a spotifyt is ez már megvan, újraindítottam a készülékemet, töröltem a gyorsító tárat is de semmi... Xiaomi MI 8 Liteom van. Ha bárki tudná a megoldást azt megköszönném. Olyan komment, hogy screenshutold le és rakd ki, nem érdekel mert ezt magamtól is megtudnam csinálni!!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Spotify, Instagram, zene, megosztás, Xiaomi

febr. 1. 20:03  Privát üzenet  

A válaszok
De úgy kell, hogy screenshotolod😂

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 3. 23:03 Privát üzenet
RaverLatabár nevű felhasználó válasza:

Zeneszàmnàl >share >instagram story....ennyi

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 4. 07:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De mondom hogy nem jelenik meg az ista story választási lehetőség😂😂

# 3/3Időpont febr. 4. 12:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudok belépni az instagram fiókomba?
Egy olyan alkalmazást telefonra, amivel le lehet tölteni Instagramról az összefoglaltókat?
Hogy történhetett ez az instagramon?
Instagram story hiba, tudnátok segíteni?
Nem tudok belépni instagramba?
Instagramon ha megadok egy helyszínt, nem írja nekem ki az egész nevét (ha hosszabb). Ez mitol lehet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!