Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okból van az, hogyha csak...

Mi okból van az, hogyha csak akkor hallanak, ha bedugom a fülhallgatót, és ha azt eltávolítom, a vonal túloldalán lévő személy nem hall?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy J5 (2017) telefonom van, nem tudom ez mennyi számít, de a biztonság kedvéért leírtam. Lassan egy éve van meg a telefonom, és az utóbbi pár napban kezdődött el, ami igazából annyi, hogyha beleszóltam a vonalba, a másik fél, egy szót se hallott belőlem, és persze ez csak akkor változott, mikor bedugtam a fülhallgatómat.

2019. febr. 4. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Elromlott a mikrofon.
2019. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a fülhallgatód mikrofonos, akkor igen. Bizonyára elromlott a mikrofon a telefonban, amit nem nehéz tesztelni. Vegyfél fel egy hangfelvételt és ha semmit nem vesz fel a telefon, akkor nyomass egy gyári visszaállítást, hátha szoftveres a hiba (persze előtte adatmentés mindenképp). Ha a hiba hard reset után is fenn áll, akkor szervíz, ahol cserélik a mikrofonját. Igen, meg fogják bontani, de ezzel jár, másképp nem férnének hozzá.
2019. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!