Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom hogy az iphone...

Semmii kérdése:

Honnan tudom hogy az iphone ne legyen letiltva vasarlasnal?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy iphonet hasznaltan. Nem szeretnem ha a szolgaltato letiltana a telefont miutan megvettem es most mar a szolgaltatok is kartyafuggetlen telefonokat adnak. Eddig 2 simkartyat vittem es ha mindkettot elfogadja akkor tuti nem fogjak tiltani. De most mar ez a modszer nem jo, igy valami megoldas van?

2019. febr. 6. 03:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ezekre kell figyelni:


1.:A jelenlegi tulaj számlával bizonyítsa, hogy nem hűségszerződéshez kötött előfizetés mellé van a készülék

(Vagyis egyben kifizette, és nem számlás előfizetéssel hozta ki)


2.: Gyári adatok legyenek visszaállítva, ne legyen belépve semmilyen fiókba (iCloud pl) illetve ne legyen rajtuk zár

2019. febr. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

"Eddig 2 simkartyat vittem es ha mindkettot elfogadja akkor tuti nem fogjak tiltani. "

Ha eladja neked, aztán a biztosítás miatt lopottnak jelenti és letiltatja, akkor mit csinálsz? Ja, semmit. Megmarad a 2 simed.

2019. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Vegyél inkább egy jó normális és új telefont. Már többet tud egy 50 ezres android mint egy ios-os telefon.

Ráadásul még jobban is néznek ki.

2019. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megmutatom a bíróságon az adásvételi szerződést és csalás miatt kártérítést követelek.... és meg is kapok csak hát s

nagy szívás és nagyon sok idő....

2019. febr. 6. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze a kártérítéssel meg kitörölheted a s..gedet.
2019. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A csalást bizonyítani kell.

A bizonyításhoz bizonyíték.

Egy adásvételi csak akkor érvényes, ha az abban foglalt összes adat érvényes. Ha más neve van benne például, akkor kit perelsz be?

Ha hiába hívogatod, nem veszi fel senki a telefont, kit perelsz be?

Látszik hogy még nem szívtad meg eddig, mert másképpen beszélnél.

Boltban is lehet részletre venni, nem muszály más hulladékát felvásárolni.

2019. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!