Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI5S-t milyen újabb...

Xiaomi MI5S-t milyen újabb Xiaomi-ra érdemes lecserélni?

Figyelt kérdés

Lassan 2.5 éves lesz a telefonom,és elkezdtem rajta gondolkozni hogy mi lehetne az utódja,ha úgy alakulna.

Eddig a MI8 Lite-al szemeztem,de ahogy elnéztem mindenben visszalépés lenne,még Antutu-ban is gyengébb mint a mi5s,kameráról nem is beszélve.


Esetleg az F1 vagy a MI8?


2019. febr. 7. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még úgyse akarod lecserélni, akkor kár ezen filózni, mert mire esedékessé válik a csere, addigra úgyis más lesz a helyzet.
2019. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Inkább a műszaki részére,illetve az ár-érték arányra koncentrálok,ha például ma tönkremenne a mi5s.

Viszont jobban beleásva magam a témába,valóban nincs szükségem új telóra egyenlőre,nem igazán tudnak többet a mai telefonok,legalábbis olyan téren ami nekem számít.

2019. febr. 7. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!