Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Nm érzékeli a sím kartyat?

ha ki veszem meg vissza be . akkor viszi vagy 10 percig . aztán megint nm érzékeli. próbáljak ki egy új kártyát? és ha nm jó akkor am van rá garancia és nézek meg ? samsung j5 2017 a telefon . és nagyon szeretem . csak a kártya miatt vagyok ideges miatta .

febr. 8. 13:09  Privát üzenet  

A válasz
Doszka nevű felhasználó válasza:

Vidd be a kártyát a szolgáltatóhoz, ott letesztelik és ha hibás, ingyen kicserélik (a számod megmarad!)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 9. 03:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huawei P8 Lite készülékem nem érzékeli a SIM kártyát (azt írja ki, hogy csak segélyhívás). Mit tudnék vele csinálni?
Miért nem érzékeli a SIM-kártyát az új iPhone 8-om?
Hagyományos telefon miért nem érzékeli a sim kártyát? Okostelefonba működik rendesen lehet hívni róla.
Tavaj vettem egy 32 gb os micro sd-t és most a napokban nem működik. Azt írja, hogy helyezzen be sd kártyát pedig benne van. A gép sem érzékeli pedig eddig teljesen jól működött....
A Samsung Galaxy S5 mini készülékem nem érzékeli a sim kártyát. Mi lehet a baj?
Mi lehet az oka annak, hogy nem érzékeli a telefonom megfelelően az sd kártyát?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!