Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X összeomló alkalmazáso...

Iphone X összeomló alkalmazásokkal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vásároltam a telefont. A régi telefonomnál is ugyan ez volt a probléma, tehát nem “oldotta meg” a problémát az új készülék vásárlása.


Lényegében a probléma: Instagram, Waze, YouTube, Spotify, stb. alkalmazások időnként nem töltenek be, mikor rájuk klikkelek egyszerűen kilép az alkalmazásból, összeomlik. Amiket írnak, hogy alkalmazás újratelepítés, alapjelyzetbe állítás, szoftverfrissítés....egyik sem oldja meg a problémám. Apple szervízben sem tudtak rájönni a hibára. Valami az én fiókommal lehet, mert a iPad2 mini tableten is ugyan így viselkednek az alkalmazások és a régi telefonomon is így viselkedtek.


Valaki tudna segíteni, vagy járt már más is így? Tudom róla küldeni videót is (képernyőfelvétel) ha nem lenne így teljesen világos, amit leírtam.



2019. febr. 9. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:

UPDATE: Ezek az alkalmazások “egyszerre” nyílnak meg, vagy nem nyílnak meg. Tehát, ha az Instagramot meg tudom nyitni, akkor a Waze-t is, ha mondjuk a YouTube-ot nem engedi akkor az összes többit sem.


A másik érdekes...a Facebook mindig megnyílik, pedig ezek az alkalmazások egy kalap alá vehetőek.

2019. febr. 9. 12:27
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Érdekes.

Másik accounttal próbáltad már?

2019. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az accounttal függ össze. Hanem az én egész rendszeremmel, mert biztonsági mentéssel hoztam át mindent. Tehát a probléma fennállna bármelyik új telefonon.
2019. febr. 9. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyd el a mentést, állítsd vissza a készüléket, és tedd fel az alkalmazásokat egyenként.

És teszteld le egyenként.

2019. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ugyanúgy a meglévő fiókommal lépjek be?
2019. febr. 9. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2019. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!