Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Xs Max-ról kinek mi a...

Iphone Xs Max-ról kinek mi a véleménye? Ősszel akarok váltani az utódjára 8 Plusról.

Figyelt kérdés
Gondolom méretben nem kell nagyon szoknom mert elvileg akkora mint a régi Plus. A face id is érdekes lehet mert az ujjlenyomat sokszor már kényelmetlen főleg ha jelszavas oldalakra lépek be.
2019. febr. 10. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

bizonyos szituációkban a face id a kényelmesebb, máshol a touch id jobb lenne, szóval erre nincs jó válasz, kompromisszumok vannak mindkettőben. másban viszont nem fogsz látni érezhető különbséget szerintem.


mivel főmodell, nem lenne ám rossz, ha az Apple gurítana valami útmutatót idén...de szerintem ez is csak egy elméleti főmodell lesz, és gyakorlatban 1-2 újítás lesz, ami más gyártóknál már amúgy is megvan évek óta...

2019. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát csodát én sem várok a szokásoson kívül. Bár a harmadik kameráról sokan írnak.


Amúgy szerinted egy nem karcos jó állapotú 2017 őszi 64gb-s 8 Plust ősszel 100 ezer körül ellehet még adni?

Annak idején a karcos 16gb-s 6S-emért kaptam 90 körül pedig az eléggé leharcolt volt.

2019. febr. 10. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Használtam 150k körül van a sima 8-as.
2019. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!