Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apumnak van egy teloja amit...

Apumnak van egy teloja amit nem használ rebootolva volt amikor a kezembe adta hogy ezt nem tudja megcsinálni én megcsináltam pedig nem kellet volna kérte az email címet de nem tudom az ővét megprobáltam az enyimével és nem fogadta el ez miért van?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérd el az ő címét , azzal jó lesz.
2019. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus mese, most egy kicsit új felállásban. Mert eddig testvértől, havertől szokott jönn a kinyithatatlan telefon :)
2019. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az e-mail címét, biztosan szívesen megmondja és ne titkolja el, az e-mail cím egyébként sem olyan, amit el szoktak titkolni, pláne saját gyerek előtt...
2019. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Apádéval lépj be. Ilyen egyszerű.
2019. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Tipikus mese, most egy kicsit új felállásban."

Néha túl sokat tételeztek fel az itteni kérdezők rafináltságáról.

2019. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"...ez miért van?"

FRP -s a készülék.

Ez a lopások elkerülése ellen van elvileg. Csak a korábban használt gmail fiókkal lehet belépni.

2019. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!