Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A1 telefonom van,...

Xiaomi Mi A1 telefonom van, és valami miatt nem tudok fájlokat törölni a belső memória bluetooth-könyvtárából, azt írja, a fájl nem törölhető. Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Küldtem rá Bluetooth-szal néhány új zenét, amit utána át szerettem volna helyezni a belső memóriáról az SD kártyára. Át is tette, viszont a belsó memórián továbbra is ott maradt az összes fájl a bt könyvtárban, és nem engedi törölni, azt mondja, a fájl nem törölhető. Újraindítottam, de nem segít.

2019. febr. 11. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
PC-ról próbáltad? Onnan valószínűleg engedni fogja.
2019. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem, de meg fogom próbálni, köszi!
2019. febr. 11. 15:10
 3/5 A kérdező kommentje:
PC-ről sem sikerül, sőt... felismeri ugyan a telefont, de egyetlen fájlt sem látok róla. Mintha egy üres meghajtó lenne. Semmit nem tudok törölni róla, nem csak a zenéket, semmit.
2019. febr. 11. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Beállítottad az USB kapcsolódás típusát?

Amikor összekötöd és csippan egyet akkor le kell húzni az állapotsort. Ott lesz egy új értesítés: Android rendszer: USB csatlakozás beállításai. Vagy valami ilyesmi. Rá kell koppintani és megnyílnak a beállítások. Ott az "usb használata a következő célra:" résznél válaszd a fájlátvitelt. Akkor megjelennek a meghajtóban a fájlok.

2019. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül az oldotta meg a dolgot, hogy a fájlkezelő app engedélyeinél levettem a tárhelyhez való hozzáférését, majd újra beállítottam, azóta enged törölni. :)


Köszönöm a tippeket! :)

2019. febr. 13. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!