Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Mit lehet...

Mit csináljak? Mit lehet ilyenkor csinálni? Valkami házi praktika van rá?

Figyelt kérdés
tudom hogy ez most fura lesz de ilyen vagyok nem tudom mit csinálni! :D. na szóval alig 1 hónapja kaptam egy mobilt és ma sikeresen leejtettem és az üveg fólia ami rajta volt az teljesen össze tört én meg sose használom a telefon kijelzőjét fólia nélkül. na dfe észrevettem hogy a kijelzőn lett egy karcolás és én az eddigi mobiltelefonjaimra IS NAGYON VIGYÁZTAM de most engem nagyon zavar hogy az új telefonomon van egy karc és egyszerűen esküszöm elszomorít..... mit tegyek lehet valamit csinálni vele hogy ne látszódjon? a válaszokat előre is köszönöm!!!

2019. febr. 11. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vagy kicseréltetni a kijelzőt, vagy beletörődni. Milyen mobilról van szó?
2019. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állj be a Francia Idegenlégióba, ott segítenek feldolgozni és elfelejteni a problémát.
2019. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát cseréltetni lehet a kijelzőt, de szerintem egy karcolás után azt se éri meg. Engem is nagyon zavar, mikor ilyesmi történik a holmijaimmal, de hát az ilyet elfedni nem lehet. Törődj bele, vagy cseréltess (majd) kijelzőt.
2019. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!