Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 èvesnek megvenèd legújabb...

10 èvesnek megvenèd legújabb okostelefond?

Figyelt kérdés
Ès ha nem mièrt?
2019. febr. 12. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Max ha annyi borravalót adnék a luxuséttermekben a pincérnek legalább mint amennyiben az a telefon kerül.

Hisz akkor gyakorlatilag aprópénz lenne nekem, zsebből kifizetve.

2019. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
(Természetesen az max az álmaimban lenne) #1
2019. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ès mièrt? Vannak olyanok akik megveszik nekik
2019. febr. 12. 16:57
 4/11 anonim válasza:
100%

Nem. Mert nincs szüksége még a legdrágább okosteló tudására. Nekem sem a legújabb van meg, így a 10 évesem sem fog csúcsmodellt kapni. Nem is tudnak még ebben a korban rendesen vigyázni a dolgaikra általában, leejti, elhagyja, kiveszik a kezéből, annyi a többszáz ezres telefonnak.

A helyesírásodból és a fogalmazásodból ítélve te vagy a 10 éves, ugye? Ha az itteni válaszokkal akarod fűzni anyuékat, el kell, hogy keserítselek: az emberek többsége nem vesz tízéves gyereknek legújabb telefont. Amit te látsz (hallomásból tudni vélsz), az ritka, és szerintem az osztálytársadnak/haverodnak sincs csúcstelója, csak felvág, hogy irigykedjetek.

2019. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert teljesen felesleges, még is mire használná ki?


Nem, mert soha nem fog tudni értékelni semmit, és csak egy elkényeztetett hülye gyerek lesz belőle.

2019. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én nem venném meg neki, felesleges egy 10 évesnek olyan drága telefon. Elvehetik tőle (Mert ugye kétlem, hogy egy 10 éves megtudná magát védeni akár az utcán vagy még akár az iskolában is felsőbb évesek elvehetik, persze ez az iskolának a környékétől is függ, hogy milyen anyagi helyzetben lévő gyerekek járnak oda.) Illetve egy 10 évesnek nem hiszem, hogy valójában szüksége lenne egy drága telefonra. (Egyáltalán minek? A 30-40-50ezres telefonokkal is lehet telefonálni vagy youtube-zni...)
2019. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És te egy nyelvkönyvet magadnak?


Sem okosat, sem hülyét nem vennék neki.

2019. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Hát én megvettem neki.

Huawei mate 10 pro telefont nyüstöl fortnite játékkal.

Miért? Mert ez az ami miatt telefont kért. Kitűnő tanuló mellette focizik. Ha napi 1 órát is játszik akkor játszon.

2019. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Estádio de Felchút ***** válasza:

Igazság szerint egy S9 / Iphone X / Note / Mate / P20 nagyon bőven meghaladja az átlag user igényeit.

Még én sem használom ki a tudásának a töredékét sem, nemhogy egy gyerek.

2019. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ma már 30-40 ezerért is lehet olyan telefont kapni, ami az ár-érték arányban elég jó, egy 10 évesnek meg pláne. A fontos az, hogy ha esetleg szeretne játszani, játszhasson rajta, tudjon kapcsolatot tartani a családdal. Az idősebb gyerekemnek sem venném meg a legújabb okostelefont, mert az nem feltétlen jelenti azt, hogy meg is éri az árát. Pláne, hogy egy átlagos felhasználónak az "olcsóbb" telefon is kielégíti az igényeit.
2019. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!