Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Egy Iphoneról át tudok küldeni egy alkalmazást egy másik iphonera?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, alkalmazás

febr. 12. 17:50  Privát üzenet  

A válasz
Nem, csak az App Store-ból tudsz appokat telepíteni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 12. 17:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iphone 5s-en hogy tudom beállítani azt, hogy a youtube hang menjen tovább ha egy másik alkalmazást akarok használni egy időben?
Viber alkalmazást egy időben hány eszközön lehet használni? Azaz átirányítható-e a levelezés más eszközre? Bármilyen formában megoldható-e hogy míg én a telefonomon használom az...
Viber alkalmazást lehet úgy használni, hogy egy telefonról egy másik telefonszámhoz tartozó fiókba vagyunk bejelentkezve?
Xiaomi A1 em van. Az egyik probléma hogy galéria alkalmazást nem találok rajta, a másik hogy a fájl böngésző megnyitásnál befagy és leáll. Szervizeltetni kellene feltétlen, vagy...
Google play! Nem tudok le tölteni egy alkalmazást, de egy másik fiókból viszont engedi. Miért?
Debrecen környékére megyek táborra, de én Magyarország másik végén lakok így kb 4,5 óra lesz az út. Tudtok mondani pár játékot, alkalmazást androidra amivel elüthetem majd az...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!