Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mobil telcsin a beszélgetés váratlanul rendszeresen megszakad, már a második telefon csinálja. Létezik, hogy a SIM rossz?

Simet cseréltetem -lehet jó lesz ?

Keress kérdéseket hasonló témában: SIM

febr. 14. 17:32  Privát üzenet  

A válaszok

Térerő az adott helyen ahol beszélsz jó?

Telefon volt beázva (akár kisebb mértékben is?)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 14. 17:36 Privát üzenet
Nekem cégen belüli korlátlan hívásom van. De a hivast egy idő után automatikusan bontják. Nem emlékszem pontosan de kb egy órát lehet egy hívással beszélni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 14. 20:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem ázott, térerő jó, már másik is csinálta ez új

# 3/3Időpont febr. 15. 07:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek az gáz ha letörlöm facebook-ről azokat a netes ismerősöket akikkel megszakad a beszélgetés?
A skype beszélgetés miért nem működik jól? Folyamatosan megszakad, kép lelassul, hang is megszűnik. Nagyon idegesítő! Pedig gyors a netem és a másik félnek is.
Skype beszélgetés közben gyakran megszakad a kapcsolat. Mi lehet az oka? Nekem mobiltelefonon keresztül fut a net. Lehet ez a probléma?
Az egyik felnel “megszakadt” a vonal a masiknal meg ment a beszed mi ez?
Nálatok is valami 1 perc után kiírja a Cleverbot, hogy "Lost connection"? Szóval, hogy megszakad a kapcsolat másnál is? Kb 1-2 perc alatt. Nekem már napok óta ezt csinálja, pár...
A Skype frissítése után állandóan megszakad a kapcsolat beszélgetés alatt. Régen nem csinált ilyet. Hiába tettem fel portable-t vagy régebbi verziót nem javult meg. Találkozott valaki ilyennel?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!