Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefon kijelző csere? Bp

Xiaomi telefon kijelző csere? Bp

Figyelt kérdés
A mai napon sajnos kiesett a zsebemböl a xiaomi mi a2 lite telefonom. A képernyöje betört de attól fügetlenül müködik.A telefonon van egy folyékony folia dec 30. Ota. A foliára az van írva hogy mell magaságbol ha leejted nem törhet be.na nekem a zsebemböl eset ki és betört.Azt szeretném kérdezni hogy van e lehetőség rá hogy garanciális uton valahogy kicseréltetni a képernyöt vagy ha tudtok akkor mondjatok egy szervizt (Budapesten)ahol olcson megcsinálják. Elöre is köszönöm

#garancia #kijelző #Xiaomi #csere budapest
2019. febr. 15. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van biztosításod törésre? Gondolom nincs, akkor a garanciát felejtsd el. Gsm boltokban érdemes érdeklődni, olcsóbban dolgoznak mint a nagy szervizek, kijelzőt cserélni meg nem agysebészet.

Amúgy nem értem, hogy a fenében maradhatott meg a köztudatban ekkora marhaság, minthogy a "folyékony fólia' a törések ellen véd? Az a karcok ellen van, gondoltam szólok...

Ha egy jó edge to edge tempered glass fóliád van, na az védi a készüléket. Redmi note 3-am volt, eltörtem rajta legalább 6-7 üvegfóliát, de a kijelzőnek nem lett soha baja, ez az, ami arra való, hogy a kijelző helyett törjön.

2019. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

25 000 Ft-ba kerül.

Na ezek után vegyél rá tokot, mert akkor már nem kell pluszba fizetni érte.

2019. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt rajta tok (gyári) és amint leeset a tok leis eset róla
2019. febr. 17. 18:39
 4/6 anonim válasza:
Szia nekem is mi a2 liteom van, és ugyan ez történt velem is.Végül hogy sikerült megcsinálni?Nekem még mindig törött arra gondoltam, hogy ebayről rendelek egyet.
2019. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is még törött de szerintem így hagyom majd ha rosz lesz a panel akkor talán kicseréltetem de ebaybe nem gondolkodtam még
2019. márc. 16. 00:18
 6/6 anonim ***** válasza:

???

E-bay hogy került így szóba?

Ott csak egy kijelző panelt veszel. Attól még senki sem fogja megcsinálni neked. Ugye nem akarod azt, hogy Te magad megszereled? Akkor jobb ha búcsút intesz neki, mert nem minden ember ért a telefonok javításához.

2019. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!