Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE (64GB) vagy 6s (32GB)?

Iphone SE (64GB) vagy 6s (32GB)?

Figyelt kérdés

Most kaphatnék új telefont, max. 100K-ért. Melyiket ajánlanátok jobban?

Most megyek gimibe, tehát full extra telo amúgy se kéne.

Amire használnám: Insta,Snap,Face,Messenger,Viber,Wattpad,Twitter,stb.

Jah es elég sok képem szokott lenni(mostani telomon 3-4GB kép van)

Vagy esetleg milyen mas telefont ajánlanátok?

Vagy iPhone 7et hol lehet olcsón venni?



2019. febr. 16. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6s van, eddig meg vagyok elégedve vele, de az se újabb. Talán jobban megéri ha nem sok a különbség árban. Én azért vettem csak mert jó volt az akció, és úgyis kerestem előfizetést, az SE-nél meg nem volt épp értelmes akció, kp.ben meg épp nem akartam kiadni 400 eurót. Vsizont ha mindkettőt kp.-ra vettem volna akkor SE, mert 330 eur vs. 400 eur volt ha jól emlékszem.
2019. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
EgY xiAmiÓ rEdMi aTyonVEri
2019. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a képernyőméret dönti el. Mivel a telefon hardveresen ugyanaz, itt már csak az játszik, hogy melyim tetszik neked. A 3-4 GB kép esetében viszont androidos telefont ajánlanék, amin mellesleg gyári Android van. Ilyen például a Nokia. Az alapértelmezett galéria alkalmazás a Google Fotók. A fotóidat egy idő után feltölti a Drive-ban, és manuálisan, 3 érintéssel le is tudod azokat törölni a készülékről.


Most nézzünk meg egy Xiaomi telefont, amin szintén gyári Android van. (A gyári Adroid azért fontos, mert ha van hozzá például MIUI (ez a Xiaomis kezelőfelület), az alapértelmezett galéria nem a Goolge Fotók lesz, így azt külön kellene letöltened, ami így plusz helyet foglal.) Szóval a Xiaomi ár/érték arányban verhetetlen. Mégis, ha a biztonságról beszélünk, a Nokia telefonok havonta kapnak biztonsági frissítéseket. A Xiaomiknál ez nem így van. Rendszerfrissítésekkel ugyanaz a helyzet. a Nokia 2 éven keresztül kínál neked két darab Androit verziót és 24 hónapnyi biztonsági frissítést.


És ha most a fentieket nézzük, a Nokia így verhetetlen. Ajánlom neked a következő telefonokat:

- Nokia 5.1 Plus

- Nokia 7 Plus

- Nokia 7.1

- Nokia 8.1 (ez picivel 100k fölött van)


De ha ragaszkodsz az Apple kínálathoz, akkor minimum iPhone 7-et vegyél. AZ sem biztos már, hogy a 6S megkapja az iOS 13-at, ami nyáron fog megjelenni.

2019. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Éppen tegnap láttam Iphone 7-et 32GB-al, 134 ezerért, szerintem az már megéri.
2019. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.



Csak a retardáltak tartják be a szabálytot én szegem

2019. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!