Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Iphone SE (64GB) vagy 6s (32GB)?

Most kaphatnék új telefont, max. 100K-ért. Melyiket ajánlanátok jobban?

Most megyek gimibe, tehát full extra telo amúgy se kéne.

Amire használnám: Insta,Snap,Face,Messenger,Viber,Wattpad,Twitter,stb.

Jah es elég sok képem szokott lenni(mostani telomon 3-4GB kép van)

Vagy esetleg milyen mas telefont ajánlanátok?

Vagy iPhone 7et hol lehet olcsón venni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Apple, telefon, GB

febr. 16. 09:02  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem 6s van, eddig meg vagyok elégedve vele, de az se újabb. Talán jobban megéri ha nem sok a különbség árban. Én azért vettem csak mert jó volt az akció, és úgyis kerestem előfizetést, az SE-nél meg nem volt épp értelmes akció, kp.ben meg épp nem akartam kiadni 400 eurót. Vsizont ha mindkettőt kp.-ra vettem volna akkor SE, mert 330 eur vs. 400 eur volt ha jól emlékszem.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 16. 09:54 Privát üzenet
EgY xiAmiÓ rEdMi aTyonVEri

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 18. 16:06 Privát üzenet

Itt a képernyőméret dönti el. Mivel a telefon hardveresen ugyanaz, itt már csak az játszik, hogy melyim tetszik neked. A 3-4 GB kép esetében viszont androidos telefont ajánlanék, amin mellesleg gyári Android van. Ilyen például a Nokia. Az alapértelmezett galéria alkalmazás a Google Fotók. A fotóidat egy idő után feltölti a Drive-ban, és manuálisan, 3 érintéssel le is tudod azokat törölni a készülékről.

Most nézzünk meg egy Xiaomi telefont, amin szintén gyári Android van. (A gyári Adroid azért fontos, mert ha van hozzá például MIUI (ez a Xiaomis kezelőfelület), az alapértelmezett galéria nem a Goolge Fotók lesz, így azt külön kellene letöltened, ami így plusz helyet foglal.) Szóval a Xiaomi ár/érték arányban verhetetlen. Mégis, ha a biztonságról beszélünk, a Nokia telefonok havonta kapnak biztonsági frissítéseket. A Xiaomiknál ez nem így van. Rendszerfrissítésekkel ugyanaz a helyzet. a Nokia 2 éven keresztül kínál neked két darab Androit verziót és 24 hónapnyi biztonsági frissítést.

És ha most a fentieket nézzük, a Nokia így verhetetlen. Ajánlom neked a következő telefonokat:

- Nokia 5.1 Plus

- Nokia 7 Plus

- Nokia 7.1

- Nokia 8.1 (ez picivel 100k fölött van)

De ha ragaszkodsz az Apple kínálathoz, akkor minimum iPhone 7-et vegyél. AZ sem biztos már, hogy a 6S megkapja az iOS 13-at, ami nyáron fog megjelenni.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 18. 17:18 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Éppen tegnap láttam Iphone 7-et 32GB-al, 134 ezerért, szerintem az már megéri.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 25. 22:34 Privát üzenet

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

Csak a retardáltak tartják be a szabálytot én szegem

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 26. 20:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen telefonra éri meg váltani iPhone6 (64gb) -ról?
Samsung galaxy s8 vagy iphone 6s (64gb)?
Huawei mate 10 pro vagy iphone 6s (64gb)?
Kb mennyiért lehet eladni egy másfél hónapos karcmentes, független,64GB iPhone XS-t?
Iphone 8 Plusnal mire eleg a 64GB?
Iphone 8 plusz (256gb) vagy iphone x (64gb)?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!