Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi mix 3-ról valakinek...

Xiaomi Mi mix 3-ról valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Megéri 150 ezer ftért megvenni?

2019. febr. 16. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mire szeretnéd használni?Pl: fotózásra, játékra, munkára( nagyobb anyagok küldése fogadása gyorsan), minőség mennyire számít?...stb
2019. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általános használatra, játékra, fotózásra, minőségi netezésre, anyaghasználatra. Mennyire dobálja fel a reklámokat? Azt ki lehet kapcsolni?
2019. febr. 22. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy pocophone f1-em van ez sokkal gyorsabb és olcsóbb is mint a mix 3. De ha jobb anyaghasználatot akarsz akkor a Mi 8-at javaslom. Sokkal megbízhatóbbak
2019. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy a Mi 8 pro az is ott van árban mint a mix 3. Nekem valahogy jobban bejön mint a mix.
2019. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a sokkal olcsóbb az kb 30 ezer ft :) 140 ért tudnék venni Mix 3 at és kb 110 ezer a Poco.

Sokkal gyorsabb? Hát őh :D


Mivel mindkettő 6Gb ramot + Qualcomm Snapdragon 845 és Adreno 630 at használ ezért nyilvánvalóan nem gyorsabb :)


Néztem videótesztet és nem találtam gyorsabbnak. Ettől függetlenül mindkét telefon jó :) S mindkettő Xiaomi tehát házon belüli a harc.

A notch nagyon nagy hátránya a Poconak és a Mi 8 nak. Annál sokkal jobb ha teljesen a kijelző szerintem.


Lehet megvárom a májusi Snapdragon 855-ös Mix 3-at

2019. febr. 25. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Én poco f1-et használok, gyári fejlesztőivel (global dev). Nincsenek reklámok, vagy legalábbis eddig nem vettem észre.

Viszont én személy szerint nem vennék 159-ért telefont. Az eustocktól 95 -ért meglehet kapni a poco-t. Vagy a turbadotól az armoured edetiont kicsit drágábban. Amennyiben nem jön be a poco úgy nyugodtan vedd a Mix 3-at, jól jársz azzal is.

2019. febr. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, ejtettem néhány hibát, korán van még nekem :)
2019. febr. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Isten ments a Pocotól. :) Nekem fontos az anyaghasználat, a kamera stb.Arról nem beszélve hogy IPS a kijelzője. Én már OLED alatt nem vennék. Ha veszek egy telefont akkor én azt kb 3-4 évre veszem. Tehát nem tudom milyen 150 ezerről beszélsz de ha azt leosztod havi szintre még egy 350 ezres telefon is havi 10 ezer ftra jön ki és azért van egy minden szempontból korszerű telefonod.
2019. febr. 27. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!