Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért van 4GB mobilnetem ha nem fizettem elő?

Domino Fix csomagom van és soha nem fizettem még elő semmilyen mobilnetre. Most akartam és akkor láttam az alkalmazasban hogy 4GB netet haszalhatok fel de nem tudom hogy ha használom ezt a 4GB akkor utólag kell fizetnem vagy ez most hogy megy?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobil, mobilnet, előfizetés, GB

febr. 16. 16:36  Privát üzenet  

A válaszok
Ez egy fel evig felhasznalhato ajandek ,en is kaptam😄 hasznald egeszseggel

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 16. 16:39 Privát üzenet
Én is laptam többször, aztán mikor átléptem a keretet, jött egy sms, hogy levontak 164forintot, van ismét 100mb-om amit éjfélig felhasználhatok. Ilyen sunyi szolgáltatónak nem fizetek. Márt vodás vagyok.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 16. 16:59 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 16. 19:34 Privát üzenet

Nem kell fizetni érte, ajàndék.

Én kaptam már többször 3Gb netet, de azt 7 napra adják.

Ha van T alkalmazásod ott mindîg megtudod nézni hogy mikor mit kapsz és aktiválhatod.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 17. 05:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kaptam a telekomtól 4G netet. Elvileg lefogyott már, és a telefonom kiírta h átléptem a korlátot. De én mégis tudok netezni, pedig nincs mobilnetem eredetileg. Mitől van ez? Az...
Mennyire fogy a mobilnetem ha osztom?
Nem jó a mobilnetem, valaki segítene? Huawei P9 Lite 2017
Az ajándék mobilnetem fogy ilyenkor, vagy a vásárolt?
Hogy lehet mobilnetem Egyiptomban?
Miért van mobilnetem ha feltöltőkártyás telefonom van és nem fizettem elő semmit? :D ez ugye sokáig marad? :D

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!