Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van 4GB mobilnetem ha...

Miért van 4GB mobilnetem ha nem fizettem elő?

Figyelt kérdés
Domino Fix csomagom van és soha nem fizettem még elő semmilyen mobilnetre. Most akartam és akkor láttam az alkalmazasban hogy 4GB netet haszalhatok fel de nem tudom hogy ha használom ezt a 4GB akkor utólag kell fizetnem vagy ez most hogy megy?

2019. febr. 16. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy fel evig felhasznalhato ajandek ,en is kaptam😄 hasznald egeszseggel
2019. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én is laptam többször, aztán mikor átléptem a keretet, jött egy sms, hogy levontak 164forintot, van ismét 100mb-om amit éjfélig felhasználhatok. Ilyen sunyi szolgáltatónak nem fizetek. Márt vodás vagyok.
2019. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni érte, ajàndék.

Én kaptam már többször 3Gb netet, de azt 7 napra adják.

Ha van T alkalmazásod ott mindîg megtudod nézni hogy mikor mit kapsz és aktiválhatod.

2019. febr. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!