Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a térerő jelző...

Mit jelent a térerő jelző ikon alján megjelenő 'x'?

Figyelt kérdés

Ezt a SIM-et csak telefonálásra akarom használni, nem netre. Kikapcsoltam a Mobiladatokat, és akkor jelent meg. Ennek semmi köze a hanghíváshoz?

A másik SIM-nél, nincs ilyen 'x', ezen van a net. De ha átvált mobilnetre, akkor azt nem ez az ikon jelzi, hanem mellette külön megjelenik egy 4G ikon. Ez így jó?

Vagy nyugodtan visszatehetem az első SIM-re is a Mobiladatokat? Elvileg ezen nincs net előfizetve, de mégis jelez a készülék forgalmat, amit nem is értettem, ezért kapcsoltam ki.


2019. febr. 17. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

"Ezt a SIM-et csak telefonálásra akarom használni, nem netre. Kikapcsoltam a Mobiladatokat, és akkor jelent meg. Ennek semmi köze a hanghíváshoz?"

Semmi.


"A másik SIM-nél, nincs ilyen 'x', ezen van a net. De ha átvált mobilnetre, akkor azt nem ez az ikon jelzi, hanem mellette külön megjelenik egy 4G ikon. Ez így jó?"

Semmi jelentősége.


"Vagy nyugodtan visszatehetem az első SIM-re is a Mobiladatokat? Elvileg ezen nincs net előfizetve, de mégis jelez a készülék forgalmat, amit nem is értettem, ezért kapcsoltam ki."

Nem baj, használd ahogy jólesik. Ha a mobil adat engedélyezve van, kicsit hamarabb meríti a telefont, de más hatása nincs.

2019. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!