Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szüleim visszanézethetik...

A szüleim visszanézethetik hogy mit csinálok a telefonomon?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok nem használtom a telefonom csak ha megengedik és ha már nincs más feladatom. Most azt mondták hogy rá telepítenek majd egy programot, de azelőtt még vissza tudják nézetni egy rendőr ismerősükkel. Szerintetek ezt tényleg meg tudják tenni? Mivel már elmúltam 14 ezért nem kell hozzá az én belegyezésem is? És a rendőrök pedig nem csak engedéllyel nézhetik át más telefonját?
2019. febr. 17. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mégis mit csinálsz rajta amit nem szeretnéd hogy tudjanak róla?
2019. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A rendőrös rész nem igaz, csak meg akarnak ijeszteni.


Alapvetően a szülő felelőssége hogy a gyereke normálisan, biztonságban nőjön fel, ebbe beletartozik hogy megvédik a gyereket az internet vagy közössége káros tevékenységeitől és tartalmaitól, de csak egy egészséges szinten. Normálisabb egy gyereket megtanítani a felelős internethasználatra, mint non-stop megfigyelni hogy mikor kivel és mit csinál.


Lehetne itt bármit mondani, de úgyis ott van a joker-szöveg: "amíg én nevellek, amíg az én házamban laksz...", és akkor úgysem tudsz mit csinálni.


Ha meg lehetne beszélni a helyzetet akkor nyilván megtetted volna és rendeződött volna a totális kontroll alatt tartás. Így a legjobb amit tehetsz hogy inkább elengeded a telefont és más módszert keresel a kapcsolattartásra.

2019. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Most azt mondták hogy rá telepítenek majd egy programot, de azelőtt még vissza tudják nézetni egy rendőr ismerősükkel."

Te pedig gondolkodás nélkül elhiszed.

A rendőr dolog csak etetés.

Viszont valóban létezik szülői felügyelet. Ha akarják, megtehetik, hogy valamilyen módon nyomon követik az eseményeket.

2019. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Csak a téged vagy a lelki világodat próbálják védeni. Lehet ez moat neked sertő vagy kellemetlen, de legalább normális ember lesz belőled. Amúgy van ilyen program
2019. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rendor mint informatikus :)) bruhahah :))


Különben igen, vissza tudják nézni vagyis azt nem tudom ilyen beszólás után hogy valóban szellemileg képesek lennének rá de igen, lehetséges.

2019. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szüleid nem normálisak.

Egyébként nem tudják visszanézni.

2019. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Töröld a böngészési előzményeket, jelentkezz ki mindenhonnan. Ha a telód támogatja, zárold a kritikus appokat.


Ezek után próbálja meg bárki vissza nézni, mit csináltál rajta...


Amikor újra hozzád kerül már csak inkognitóban böngéssz és mindig jelentkezz ki mindenhonnan. Sőt, használhatsz VPN appot is.

Állíts be erős jelszót képernyőzárra!


Fő a biztonság!

...


Egyébként ezt nem így kell elintézni. Leülünk a gyerekkel, megbeszélünk mindent... Ugye nem kell magyarázni?

2019. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!