Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az iphone 7 meg...

Szerintetek az iphone 7 meg fogja erni 2020-21 ig?

Figyelt kérdés
idén júniusban szeretnék iphonet venni es 7-est szeretnék,a 8 -as ra nem lenne penzem,6 ost meg nem szeretnék mert mar 14-15 be jott be a piacra.szerintetek megérni a 7-es 2020 év végéig,2021 áprilisáig?Légyszives iyleneket ne irjatok hogy miert pont iphone meg hogy az szar! csak arra lennék kiancsi hogy meg fogj e erni!

2019. febr. 17. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a telefonok nem az értéküktől lesznek nagytudásúak!Nem veszít a tudásából semmit!

Nekem is hetesem van igaz hogy már 2éves de nem szeretném egyhamar lecserélni mert nagyok jó kis telefon szerintem a samsung elbújhat mert az s8 megutáltatta velem az androidot!

2019. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom, h szar az Iphone, hanem leírom hogy szerintem miért nem jó. (Azaz meg is indoklom, hogy SZERINTEM miért nem annyira jó)

Kevés RAM, kevés processzor mag, kicsi akkumulátor, kisebb felbontású kamera. Egyetlen egyben veri a többi telefont, az pedig az OP rendszer.

Az IOS maga szerintem egy hihetetlenül jó rendszer, sokkal jobb mint az Android, de a hozzá tartozó telefonok annál kevesbe.

Valójában nem a telefont veszed, hanem a márkát és a rendszert. Na most az iPhone 7 ból több kiadás van, nézzük a legdragabbat. Ehhez kapsz 12i GB-os tarhelyet, ami valljuk be elég jó. 4 processzor magot, amit úgy kozepesre tudok értékelni s 3Gb RAM-ot ami ha játékokra használod, egy kicsit keves. Es ami szornyu, az a 2900mAh-s akkumulátor. (Volt dolgom Iphon 8al, úgyhogy nyugodt szívvel mondhatom), üzemideje nagyon kevés, a RAMok száma pedig feszegette a hataraimat.

Na most ez s telefon 190.000Ft, gondolom olcsóbban veszel, 130.000ert, amiben csak 32Gb van, ami lassan már elég kevés ROM szempontjából, 2Gb RAM, ami nagyon kevés, és egy 1960mAhs aksi, ami meg már tényleg kicsi alatt is van. Ekkora áron ott van egy jó pár telefon, amiben több RAM, pricesszoemag,nagyobb aksi és meg sorolhatnam mi található.


[link]


Ezek a telefonok meg olcsóbbak is, pedig pedig jobbak teljesítmény szempontjából. Ha a kamera érdekel, akkor Huawei, ha a játékok, akkor Xiaomi, ha meg mindkettő, akkor Honor.

Samsung ott nem ajánlok, nem egy életképes telefon. A Nokia meg főleg nem.

És ne értsd félre, nem leszolom az IPhone-t, nem lebeszélni akarlak róla, csak azért gondolom megírom, hogy egy elég túl aratott telefon a teljesítményéhez képest (a linknel ne a kékre nyomj, hanem másolják ki az egészet)


Egyébként most egy Honor V20 tulajdonosa vagyok, s bár volt a kezemben IPhone XS MAX, OP szempontjából jobb, mégis a V2p jobban tetszik, több mindene formazhato, s a sok RAM, hatalmas üzemidő csak dob a jatekelmenyen

2019. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire használod.

Ha nem kell mindig a legújabb ios és nem a legnagyobb erőforrású alkalmazásokat/játékokat használod, akkor még tovább is elég lesz.

2019. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!