Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Ha el akarok távolítani valamit Facebookon az idővonalamról, akkor kiírja, hogy ez még felbukkanhat máshol. Ez alatt mit kell érteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Instagram, telefon, alkalmazás, közösség, média

febr. 17. 12:54  Privát üzenet  

A válaszok
Hogyha már valaki megosztotta, akkor nála továbbra is látható lesz

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 17. 13:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 2/4Időpont febr. 17. 15:31 Privát üzenet
Azt, hogy nem te töltötted fel az eredeti posztot/képet, csak megosztottad vagy meg vagy jelölve rajta, ezért csak a saját idővonaladról tudod eltávolítani, de másoknál még ugyanúgy megtalálható lesz, pl. annál, aki eredetileg felrakta.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 17. 17:43 Privát üzenet
Az első válasz nem igaz, ha az eredeti posztot törlik, akkor a megosztásban sem fog látszani, csak annyi lesz ott, hogy a hivatkozást eltávolították.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 17. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung galaxy a5 2017-nel ha csak ujjlenyomatos képernyő oldast szeretnek, akkor miert kell beallitanom biztonsagos kepernyozarat is? Nem akarok se mintat se jelszot. Csakis az...
Most vettem iPhone 8Plust. Hogy lehet rajta zenét hallgatni vagy rárakni? Nem akarok azért fizetni, hogy zenét hallgatok. Valami program? Vagy szokásosan bluetooth-al rárakni?
Help! Mivan akkor ha telekomos előfizus vagyok de össze törtem a telomat es masikat akarok? Tobbi lent!
24gsm, xxlgsm,1mobil.hu, onemobil.hu, gsmpalota. Telefont akarok venni. Ki ismeri ezeket az oldalakat? Tapasztalat? Megbízható bolt? Jók a termékeik?
Telefont akarok venni. Melyik megbízható és nem drága oldal? 24gsm, xxlgsm,1mobile.hu, digipartner.hu. Ezekről hallott már valaki?
Castle clash nevű játékban a régi telefonom az e mail cím alapján játszottam most új teloval akarok bejelentkezni a játékba és azt írja hogy ez a Google account már használatban...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!