Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyakorikérdések app?

Balageqt kérdése:

Gyakorikérdések app?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak az én fejemben merült fel az a kérdés, hogy miért nincs a gyakorikérdések.hu -nak saját appja?

Vagy csak én lennék ilyen, hogy jobban szeret mindent appban megnézni/intézni, mintsem a böngészőben?



2019. febr. 18. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem felesleges.

A weboldal is tiszta retró, a 2000-es évek elejét idézi.

2019. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy "retro" és nincs valami végre túlbonyolítva, elfut mindenen legalább.
2019. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Évek óta gyakorizom, így jó, ahogy van, szomorú lennék, ha módosítva lenne bármi is rajta!
2019. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feleslegesnek tartom, mert csináltak mobilverziót az asztali mellé, ami teljesen jól böngészhető.

Van az oldallal nagyobb baj, pl a 10 reg egy embertől amikkel végigtrollkodja az egész oldalt, de sose tiltanak ki senkit. Redditen messze jobban meg van oldva, külön mod minden szekciónak, zéró tolerancia a trolloknak, komment pontszámok aminek az elérése alatt nem is tud valaki kérdést kiírni, a durván lepontozott válaszok automatikus elrejtése. Azt kell leutánozni ami jó, nem engedni a trolloknak feldúlni az egészet.

2019. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hasonló véleménnyel vagyok, mint az előttem szólók. Az utóbbi időben szinte minden weboldal átment egy nagyobb újításon, "modernizáláson", ezért is különleges a gyakori a sajátos retróságával :) Bár egyértelmű, hogy a mobilon gyakorizóknak kényelmesebb lenne egy alkalmazást megnyitni, véleményen szerint a lap különlegességét az applikáció elrontaná.
2019. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felesleges, mert jól működik a mobil nézet.
2019. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Van. Böngészőnek hívják... Más meg minek? Ha ragaszkodsz hozzá, akkor egy erre az oldalra mutató parancsikont kirax a deskropra és az kb. ugyanaz, mintha külön app lenne...
2019. febr. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!