Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-et vagy samsung...

Iphone 7-et vagy samsung galaxy s8 meg éri venni?

Figyelt kérdés

Pl kamerájajuk van olyan jó mint a huawei p10 (no lite)? Még ha fokuszálva van fullra akkor is? Illetve hardverileg is vannak olyan jók mint az a huawei? Gyorsaságuk milyen? Ha nem jók akkor ott van még az iphone xr esetleg vagy a google pixel 3 de azok

már ki csusznak a keretből! 2 hátlapis telefonnokkal az a baj , hogy nehezen fokuszàlnak. Nekem meg az iphone 8 nem tetszik barátnőmnek az van! Tehát erőszakos válaszok ne jöjjenek!



2019. febr. 18. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Előbb azt döntsd el, hogy iPhone vagy Android. A kettő annyira más, hogy az iPhone fanboyok csak az iPhone-t, az Androidosok meg csak az Androidot fogják ajánlani.
2019. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azt vedd, amelyik rendszer bejön. Nekem jelenleg S8-am van, és tényleg egy rossz szót nem tudok rá mondani, minden egyes tulajdonságát imádom.

Volt régebben iPhone-om is, nekem az annyira nem jött be. A telefon kinézete maga tetszik, de sajnos nem tudtam magam túltenni a kis aksiján, a kicsit zártabb rendszeren, meg az IOS-sem jött be annyira. S8-ra pedig most jön ki az új android Pie, ami nekem nagyon bejön tesztek alapján.


Szóval ez tényleg csak azon múlik, hogy neked személyesen IOS vagy Android. Javaslom, hogy ugorj el egy mediamarkt-ba, és nézd meg mindkettőt.

2019. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=QsaYSG99CVw


Akkor inkább iphone. Gondolom azért egy iphone 7 akuja nem olyan rossz már!

2019. febr. 18. 11:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Am az iphone 7 fiatalok körében , meg úgy amúgy is nem kezd egy kicsit elavult telefonnak számítani lassan?
2019. febr. 18. 11:50
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Az Iphone 7 még jó teló.

Ha androidot akarsz, akkor meg inkább Huawei vagy Xiaomi.

Amugy ez a gyenge akkus hülyeséget nem tudom felfogni. Meg azt sem, hogy hogy képes valaki egy fél nap alatt lemeríteni egy iphone 7-et vagy az feletti iphone-t. Nekem 2 hónappal ezelőttig iphone5s-em volt és mindig kibírta az egy napot. Szerintem szánalmas, ha valaki nem bír ki egy egész napot egy db töltéssel.

2019. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1 generációval ezelőtti csúcskategóriás Samsungra azt mondani, hogy inkább Huawei vagy Xianomivagymi... Na az tényleg szánalom.


Az egésznapos aksi alatt nem azt kell, érteni, hogy 24 óra élettartam. De egy iPhone akkor is talán ha 4 órát kibír bekapcsolt kijelzővel, addig egy bármilyen Androidos társa dupla annyit kibír.


Hülyeség (és "szánalom") azt mondani, hogy nem számít egy telefon élettartama. Egy átlag ember, nem akarja magát konnektorhoz kötni magát 2-3 órára, hogy aztán bírjon a telefon 4, max 5 órát intenzív használat mellett. Mert egy iPhone felhasználó napja ilyen.

Ellenben (mondjuk a Samsungnál), feldobod a telefont töltőre, fél óra alatt tölt a teló majdnem 70%-ot, és az estig ki is bírja ha elmész valamerre otthonról.


Amúgy érdekes azt látni, ahogy egy iPhone 5s tulaj ossza az észt. Feltételezem még csak nem is fogtál a kezedben s8-at 2 percnél tovább a kezedben.

2019. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4-5 óra miért nem elég? Ébren töltött kb 16 órájából valaki 10-et a telefonján akar tölteni, hát no comment.

Az meg megint csak no comment, ha valaki mobilnetem akar fortniteozni a telóján.

Volt már kezemben s8 nem egyszer. Lehet perpillanat jó telefon, de 1,5 éven belül a biztonsági frissítéseken kívül nem látsz mást, mert mindenki ismeri a samsung frankó teló supportját.

2019. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amelyik rendszer tetszik. De a Huawei és Xiaomi telefonokat messziről kerüld el.
2019. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én 7plust használok , megvagyok vele elégedve szóval tudom ajánlani , de ahogy írták az s8 is jó ,szóval próbáld ki mindkettőt. Valszeg egyikkel sem fogsz melléfogni.


De ha nem sürgős akkor várd meg az újakat és aztán dönts.

2019. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem szánalmas, ha valaki nem bír ki egy egész napot egy db töltéssel."


Szerintem meg az is szánalmas, aki egy nap alatt lemeríti. Nem tudom, az iPhone-nak milyen akkuja van (mAH-ra kevesebb, mint átlag Androidos, de optimalizálás is számít), de nekem a 3000-es akkuval 3-4 napot bír a telefonom.

2019. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!