Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott az iphone-om százalé...

Lefagyott az iphone-om százalék muttatója ez az én hibám?

Figyelt kérdés
iphone 6s

2019. febr. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

Kapcsold ki és be a telefont.

2019. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy. Ez az Apple hibája hogy ilyen kevés telefonra se képesek stabil operációs rendszert csinálni. Akadnak bosszantó hibák sajnos néha. De ettől még nem rossz az iPhone, csak nem értem, miért nem tudják ezt a kevés modellt az árkategóriának megfelelő minőségben szoftveresen karbantartani. Az Androidnál azt mondom, elmegy, hogy vannak bugok, de az iOS az Apple házon belül fejlesztett rendszere és saját hardverre kell optimizálni.
2019. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 - Ugye még soha nem volt részed semmilyen informatikai termékfejlesztésben? Mert akkor megértem, amit írsz.. :-)


Az ilyen bug-ok nagy részét egy újraindítás megoldja (sokszor többet nem is találkozol vele), és nem hiszem, hogy túl gyakori probléma lenne, erről legalább is nem sokat olvasni.

2019. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"#2 - Ugye még soha nem volt részed semmilyen informatikai termékfejlesztésben? Mert akkor megértem, amit írsz.. :-)"

Kösz hogy szóltál, így igaz, semmilyen informatikai termékfejlesztésben nem volt még részem. Nem is értem, miért panaszkodtam. Mostantól ha étterembe megyek és rossz minőségű ételt kapok, akkor nem fogok reklamálni, mert nem tudok főzni. Köszönöm hogy felnyitottad a szemem.

2019. febr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!