Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play Áruház és bármilye...

Csillagdora kérdése:

Google Play Áruház és bármilyen Play app miért nem telepíthető a telefonomra?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy telefonom van, régebbi típus, de az istennek nem tudok semmilyen play appot letölteni rá. A hibaüzenet mindig ugyan az: "Nincsenek eszközei". Milliószor beléptem már gmail fiókkal és mindent megpróbáltam, amit a témában találtam infó, de semmi sem használt.


Mikor rámegyek pl. az Instagram app Teleítésre a Playban (nem alkalmazás, hanem honlap), azt írja, hogy nincs Google-fiók eszközhöz társítva és nyissam meg a play-t a telómon.


A telón az alkalmazáskezelőben nincs play, letölteni nem tudom. Akárhányszor rákattintok, hogy letöltés (play.google.com), mindig a newtechbuzzlife.com-ra visz és nem tölt le semmit. Pedig a Google Zene, Könyvek működik a telefonon, ezek alapból rajta voltak.


1000 köszönet, aki tud segíteni :)



2019. febr. 19. 11:06
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Nem ártana pontosabban tudni, melyik régi teló, milyen android verzióval.

Mert lehet, hogy a rendszere már nem támogatja a Google Play új verzióját.

Szerintem a 4.1-nél régebbi androidok már halott ügy.


Ha esetleg van rá frissebb főzött rom az XDA Developers oldalán, azzal esetleg életre kelthető.

De akkor kell BL nyitás, root stb...

Nem biztos, hogy megéri szenvedni vele.

2019. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nincs Google-fiók eszközhöz társítva és nyissam meg a play-t a telómon."


Ez most nem a "nem tudom a ( rendes) jelszót, meg az emailt", én raktam rá másikat! eset?

Amíg a Google fiók nincs elrendezve, addig nem is fog működni.

2019. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az apkmirror.com-on megtalálod az android verziónak megfelelő Google Play-t és a hozzá tartozó Google Play Service-t és manuálisan fel tudod telepíteni a telefonra.

De hogy hogy nincs rajta eleve Play alkalmazás? Lehet ott más turpisság is :)

Ha a telón az accountok között felveszed a gmail fiókodat, akkor a Play már automatikusan be fog vele lépni.

2019. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!