Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
csillagdora nevű felhasználó kérdése:

Google Play Áruház és bármilyen Play app miért nem telepíthető a telefonomra?

Samsung Galaxy telefonom van, régebbi típus, de az istennek nem tudok semmilyen play appot letölteni rá. A hibaüzenet mindig ugyan az: "Nincsenek eszközei". Milliószor beléptem már gmail fiókkal és mindent megpróbáltam, amit a témában találtam infó, de semmi sem használt.

Mikor rámegyek pl. az Instagram app Teleítésre a Playban (nem alkalmazás, hanem honlap), azt írja, hogy nincs Google-fiók eszközhöz társítva és nyissam meg a play-t a telómon.

A telón az alkalmazáskezelőben nincs play, letölteni nem tudom. Akárhányszor rákattintok, hogy letöltés (play.google.com), mindig a newtechbuzzlife.com-ra visz és nem tölt le semmit. Pedig a Google Zene, Könyvek működik a telefonon, ezek alapból rajta voltak.

1000 köszönet, aki tud segíteni :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung Galaxy, Google Play Áruház, Instagram

febr. 19. 11:06  Privát üzenet  

A válaszok
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

Nem ártana pontosabban tudni, melyik régi teló, milyen android verzióval.

Mert lehet, hogy a rendszere már nem támogatja a Google Play új verzióját.

Szerintem a 4.1-nél régebbi androidok már halott ügy.

Ha esetleg van rá frissebb főzött rom az XDA Developers oldalán, azzal esetleg életre kelthető.

De akkor kell BL nyitás, root stb...

Nem biztos, hogy megéri szenvedni vele.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 19. 13:37 Privát üzenet

"nincs Google-fiók eszközhöz társítva és nyissam meg a play-t a telómon."

Ez most nem a "nem tudom a ( rendes) jelszót, meg az emailt", én raktam rá másikat! eset?

Amíg a Google fiók nincs elrendezve, addig nem is fog működni.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 19. 15:30 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Az apkmirror.com-on megtalálod az android verziónak megfelelő Google Play-t és a hozzá tartozó Google Play Service-t és manuálisan fel tudod telepíteni a telefonra.

De hogy hogy nincs rajta eleve Play alkalmazás? Lehet ott más turpisság is :)

Ha a telón az accountok között felveszed a gmail fiókodat, akkor a Play már automatikusan be fog vele lépni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 19. 20:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Android telefonra telepíthető GPS alkalmazások közül melyiknek a legjobb a sávasszisztense?
PLS HELP Le töltötem az android telefonomra a quidd alkaplmazást és be tetem billentyűzetnek de van a telefonomon kód és nem tudok betüt irni mert csaak a matricákat adja ki, mit csináljak?
Hogyan tudom menteni a Samsung s4 mini telefonomra Bluetooth-on érkezett képeket menteni? (a menü csak a képek felhasználását ajánlja pl. : háttérkép)
Telepíthető- e a telefonomra keylogger vagy hasolnó program? A telefonom típusa alcatel ot 720.
Miért nem tudom a Sony C1905 androd telefonomra telepíteni a Skypet? Tárhelyem van, de mégis azt írja, hogy kevés a terület. Milyen Skype verzió telepíthető?
Szeretnék letölteni alkalmazásokat Samsung Galaxy Core nevű telefonomra de miután véget ér a letöltés és telepít, azt a hibát írja ki hogy "az alkalmazás nem telepíthető az...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!