Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Bocsi lehet rossz kategoriaba soroltem a kerdest. De a lenyeg az lenne, hogy miert nem enged az instagram, hogy jelentsek embereket? Tobb kamu profilt talaltam mar es egyszeruen nem engedi, hogy jelentsem. Mi lehet az oka? Nektek sem engedi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, profil, jelentés

febr. 19. 19:14  Privát üzenet  

A válasz
Ha rövid időn belül sok fiókot jelenthettél, felfüggeszthetik a lehetőséget. Bármilyen tevékenységgel visszaélsz, azt káros szándékú tevékenységnek észlelik a közösségi oldalak és blokkolnak egy időre. Ehhez ugyanazt a műveletet kell egy megadott időn belül sokszor egymás után csinálni, ilyen lehet például komment, like, megosztás, és akár a jelentés is, ha egymás után jelentetted azokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 19. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Félek, hogy az állás, amire jelentkeztem csak kamu és történhet velem valami rossz az állásinterjú alatt. Mit lehet tenni ilyenkor?
Az életben is szetetsz kérdésekre válaszolni?
Az ilyen amerikai rossz gyerek fenyítős műsorokba kamu rabok vannak?
Hol lehet venni "kamu" szemuveget? Nem rossz a szemem, de neha felvennek egyet, mert egyik masik tök jol all.
Mr. Busta utálók! Attól, hogy bukta nem hiteles kamu rapper, az rtm-ben van valaki aki szerintetek nem annyira rossz?
Ez igazi lehet vagy kamu? Vagy csak egy rossz vicc?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!