Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ár/érték arányban iPhone 7...

Ár/érték arányban iPhone 7 vagy Samsung Galaxy S9 éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Na hát akkor nézzük :


Kijelző : S9 - az egyik legszebb a piacon, magasan veri a 2014-ből érkezett, gagyi apple LCD-t. Ráadásul 5 éves design, hatalmas kávákkal.

S9 : 64 giga memória alapból, ami bővíthető, az iphone 7 csak sokkal drágábban van 128 gigás, az alap 32-est el kell felejteni

S9 : van vezeték nélküli töltés és jack csatlakozó, van gyors töltés, korszerű type c port. Vízálló.

Kamera : S9 sokkal szebb képeket készít.

Üzemidő : picivel az S9 a jobb.

Rendszer : sebességben és teljesitményben is jobb az S9.


Szóval...ugyanannyiért vagy kicsit olcsóbban kapsz egy minden szempontból jobb telefont. Szerintem egyértelmű a választás...

2019. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ár/érték arányban az iPhone labdába sem rúg, szóval Samsung!
2019. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is S9.

Mint ahogy az első válaszoló is írta, hardverben abszolút fölényben van, mivel tavalyi modell.


Ami talán az iPhone 7 mellett szólhat, az az iOS és a hosszú frissítési periódus, de mivel a 7-es egy 2016-os, azaz lassan 3 éves modell, így még talán 2 évig, ha kapni fog frissítéseket (az iPhone 5S példájából kiindulva), addig pedig szerintem az S9 is kapni fog.


Szóval ja: még egy szavazat az S9 mellett! :)

2019. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy egyik se, de a kettő közül mindenképp az s9, az iphone képtelen olyan mobilokat gyártani amit ne kellene picit intenzívebb használat mellett 6x töltőre dugni, plusz az ios olyan mintha a 2000-res években élnél mèg egy zene másolása is gondot okoz a zártság miatt, bluetooth dísznek van, kijelző nulla s9-hez képest, semmit nem fejlődik az iphone, egy 5s felhasználása majdnem ugyanaz mintha iphone x-et fognál(amennyivel gyorsabb és jobb képeket csinál az x nem ér meg 200 ezres felárat az 5s-hez képest) de amúgy jól csinálja az apple sok idióta megveszi 3-400 ezrekért a telefont az apple név miatt
2019. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!