Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen túlárazott a...

Miért ilyen túlárazott a Samsung Galaxy S10?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 22:05
1 2
 1/15 repulo ***** válasza:
43%

Hát nem is tudom. Nekünk drága, de az az Iphone Xs Max is, annál meg olcsóbb ha a paramétereket nézzük.

Aztán majd ha meglátjuk a valós árakat, majd elválik.

2019. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
az a túlárazott, amit nem vesznek már meg. ezt még megveszik majd így is, tehát nem túlárazott.
2019. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De iPhonera is mindig azt mondják/írják, hogy túlárazott, pedig azt is megveszik. Akkor nem túlárazott, csak akik mondják, azok hülyék?
2019. febr. 20. 22:53
 4/15 repulo ***** válasza:
86%
Szerintem a savanyú a szőlő effektus. Nincs rá pénzem, tehát túlárazott, ebből kifolyólag sz.r is. :-)
2019. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Mert sok hülye konzumidióta fogyasztó így is megveszi...
2019. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

A túlárazott azt jelenti, hogy nem ér annyit mint amennyiért adják. Apple cuccokat is csak presztízsből vesznek.

Pl ennek a samsungnak 3400mah-s akksija van 8magos procihoz. Töltő nélkül el se indulj vele otthonról xD Ennyi pénzért lehet olyan telót venni ami ennél jobb, aki mást mond nem ért hozzá ennyi.

2019. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
A "túlárazott" azt jelenti, hogy nem éri meg az árát, sokkal drágább, mint a reális értéke! Az S10 megéri az árát, legfeljebb Neked nincs rá annyi pénzed! A 2 fogalom között van különbség!
2019. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Sikerült ugyan azt leírnod mint amit én írtam és felszámoltad 2 különböző fogalomnak.

Éppen arról van szó, hogy túlárazott... Lenne rá pénzem, de ennyiért jobbat tudok venni. Kicsit olvass utána a paramétereknek, nem ártana, ha tisztában lennél vele.

Ugyan ilyen logikán: egy merci szted nincs túlárazva? Vagy egy bmw? Megéri az árát? Annyival jobb autó lenne? Nem hiszem.. Tehát presztízsből veszed.. Így érted már? 100milliókért merci meg bwm helyett tudsz sokkal jobb kocsit venni. A típust most hagyjuk ki.

2019. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
az autóipar is kezd újra rossz példa lenni, mert ismét kezdenek a prémium gyártók erősíteni...azért, mert te megveszed az ócsóbb kínai flagship-et és vered a melled, hogy téged nem húzott le a samsung, még nem jelenti azt, hogy értessz hozzá :D
2019. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Nemtudom,de én amugy sem venném meg ha lenne rá annyi zsém. Amugy is betekintési szögei sem tetszenek.Hiába van továbbfejlesztve az infinity displey,nem tetszik.A felső és az alső kerete sem egyforma.Fent kisebb mint lent(alul vastagabb).Miért nem tudták egyformára készíteni? De ez még csak haggyán.A plussz verziónál a kamerák jobb felső sarokban nagyon zavaró.Talán még zavaróbb mint az iphone x szériánál,mivel ennek hatalmas egyenletes kijelzője van,de azért a kamera a kijelzőben van benne ami engem eléggé zavar hogy azt a gyönyörű kijelzőt elrontották azzal hogy odahelyezték.Szerintem biztos hogy megtudták volna oldani hogy vagy kissebre csinálják a lencséket ezáltal alig vennéd észre,vagy eltüntetni maga a telefon belsejébe helyezni.Ezáltal semmi más nem lenne csak a hatalmas kijelző.Mind1.Annyi biztos hogy nem venném meg.Inkább gyűjtök a note 8 ra
2019. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!