Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkrement a vadi új iPad-em...

Tönkrement a vadi új iPad-em 2 hét után?

Figyelt kérdés

Németországban vettem, ahova kb 2 havonta járok, szóval csak akkor tudom kicseréltetni garival. Ezért is érdekelne, lehet-e vmi megoldás, bár csoda lenne...

Egy iPad 2018 9,7-ről van szó. Semmi baja nem volt, egyszer csak ledobott a wifiről, és azóta nem tud kapcsolódni, és nem is lát semmilyen hálózatot, illetve csak néha de ahhoz sem tud kapcsolódn. Reseteltem, visszaallitottam a halozati beallitasokat, de semmi... gondolom tönkrement a wifi antenna benne. De hogy lehet ez egy vadi új iPadnél??? Úgy vigyáztam rá mint egy hímes tojásra.



2019. febr. 20. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a garancia él a világ minden részén, szóval ha itthon beviszed egy hivatalos szervízbe, akkor ugyanúgy foglalkoznak vele.
2019. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Beviszed itthon egy márkakereskedőhöz és el tudja intézni a cserét


Mindenben vannak selejtesebbek

2019. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudod gariztatni itthon is, az Applenek világgaranciája van. Beviszed szépen valamelyik szervizpontba, ott neten keresztül ellenőrzik a garanciáját, és megcsinálják, ha tényleg hibás.
2019. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget, de Mediamarktban vettem... gondolom igy mar offos :/
2019. febr. 20. 23:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha Media Marktban vetted, akkor még egyszerűbb a helyzet, bármelyik magyar Media Marktba beviheted garanciáztatni, természetesen a német számláját vinni kell magaddal.
2019. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor reggel felhívom őket. Azt hittem csak Németo.-ban garizzák amit ott veszek. Meg fogom próbálni, hálás köszönet!
2019. febr. 20. 23:57
 7/11 anonim ***** válasza:
2019. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én egy számlát kaptam, illetve egy papírt adatokkal, nem tudom az jótállási jegy-e
2019. febr. 21. 00:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát gondolom igen.
2019. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mediamarktba se muszáj vinni, de valóban ők is intézik ebben az esetben.
2019. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!