Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most bemutatott SAMSUNG GALAXY S10 szériáról?

Figyelt kérdés

Külsőségeket hagyjuk, az szubjektív kinek mi... Leginkább az új futurekről mi a véleményetek? Nem hiszem, hogy érdemes lenne rá váltani S9+ készülékről, de ha ilyen szépen fejlődik, mint ahogy a bemutatóban felvázolták, lehet, hogy nem várom meg míg lejár a garancia.


Mellékesen kíváncsi lennék, hogy a mobilos részleg fejese mennyit kaszál havonta. Vagy ő is óránként kapja a sok ezret a zsebébe?



2019. febr. 21. 00:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy jelenleg milyen készülékkel rendelkezel.


Neked ahogy látom S9+ van, szerintem ahhoz képest annyival nem tud többet.


Mate 20 Pro tulajként pedig azt mondom, hogy engem egyáltalán nem győzött meg. Nem cserélném le rá, mert szerintem amikben jobb a Mate 20 Pro-hoz képest, az elenyésző (talán a lyukas kijelzőt leszámítva, bár ez szerintem megint ízlés kérdése), amikben viszont a Mate 20 Pro jobb, az meg számomra jelentős.


Akinek viszont 2-3 éves telefonja van és/vagy a csúcskészülékeken gondolkozik és nem jön be neki a Mate 20 Pro vagy a Xiaomi Mi 9, neki lehet érdemes komolyan szemügyre vennie a szériát.

2019. febr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Jelenleg ez a csúcs,a következő samsung prémium telefonig.


S9+ ról csak akkor váltanák,ha nem számítana a pénz...

2019. febr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Leginkább semmi, és már látom magam előtt, hogy az elkövetkezendő pár hétben ezt a hajtogatható mobilt fogják az arcomba dobálni mindenhol, holott véleményem szerint abszolút nem látom értelmét.


Egyébként S9/Note 9 szériáról egyáltalán nem éri meg a váltás, ha jól tudom, akkor a fő kamera is ugyanaz maradt, csak kapott egy + ultraszéles (123°) látószögű 3. lencsét, megjegyezném, hogy az én LG G6-om is rendelkezik egy 125° lencsével, és brutál képeket lehet lőni vele.

2019. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem az S10e tetszik a legjobban, szerintem az a telefon lesz nekem a következő 1-2 év múlva, mikor már az S7-em túl lassú lesz, az S10 ára pedig nekem is megfizethető lesz.

Nekem alapból nem jönnek be a rohadt nagy mobilok, pakolhatnak akármit az S10 5G-be meg az S10+-ba is, amíg akkora lesz maga a telefon, mint jobb helyeken a bécsi szelet. Ráadásul ezeknél a telefonoknál a kamera kivágás sem valami esztétikus. Az 5G-s csoda meg már Note méret, csak még S Pen sem jár hozzá.

A sima S10 csak árban, méretben, meg "lekerekítésben" különbözik az S10e-től, nem értem, hogy annak a telefonnak mi értelme van.

A hajlíthatósról meg inkább ne beszéljünk, annak a való életben semmi értelme, viszont jó e-pénisz méregetésnek.

Szerintem az S10e-nek meg az S10+-nak nagy sikere lesz, de a másik kettőt a kutya nem fogja venni.

2019. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És ez a plusz 3D tof kamera pontosan mire is jó?
2019. febr. 21. 20:35
 6/20 anonim ***** válasza:

Az csak az 5G modellben lesz, ha minden igaz.

Egyébként viszonylag sok mindent nyújt, leginkább viszonylag közeli képeken segít, mint éldetektálás (portré mód), fókusz, rossz fényviszonyokban kevesebb processzor használat, AR core appok élményének javítása, stb.


A majd most megjelenő LG G8 szelfi kamerájában is lesz egy ilyen szenzor, ami már lehetővé teszi az egy kamerával történő biztonságos, gyors arcalapú feloldást.

2019. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Estádio de Felchút ***** válasza:

Prémium,flagship telefon, de...

S9-ről tuti 100% nem éri meg váltani, de szerintem S8-ról sem.

Amúgy a 6 hüvelyk feletti telefon az már konkrétan egy tepsi :D

Én a méret miatt az S10e-t venném, zsebben elfér, és egy kézzel még éppen használható.

2019. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

az elsőt kérdezem

miben jobb a mate20 mint egy s10+? :D

2019. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt, nem Mate 20, hanem Mate 20 Pro.


Másrészt szerintem:


- 3D-s arcfelismerő (mivel az S10-nek ultrahangos lesz az ujjlenyomatolvasója, így feltételezem gyorsabb és pontosabb lesz, mint a Mate 20 Pro-é, viszont én speciel nem is használom az ujjlenyomat olvasót, annyira gyors az arcfelismerő. És pontos is: vak sötétben vagy a tűző napon is ugyanúgy felismer).

- igaz picivel, de nagyobb akkumulátor és ezáltal jobb üzemidő (bár erre majd térjünk vissza akkor, amikor kijön az S10 is)

- 40 W-os gyorstöltés, amivel kb. fél-háromnegyed óra alatt teljesen fel lehet tölteni a mobilt (bár persze ez függ attól, hogy honnan kezdted el tölteni, de egy óránál tovább biztos, hogy nem kell, még akkor sem, ha csutkáig lemerítetted)

- a kamerák, mint nemrét kiderült, a DxOMark mérései szerint kb. ugyanott vannak (leszámítva, hogy az S10 videóban és szelfi 4K felvétel készítésében veri a Mate 20 Pro-t, míg utóbbiba viszont nagyobb megapixel felbontású kamerák kerültek és a zoom-olásban jobb. És mivel én főleg fotózásra használom a Mate 20 Pro-t, ezért az S10 kameráihoz viszonyítva engem egyáltalán nem nyűgözött le a Samsung megoldása.)


Az S10 szerintem design-ban (már akinek bejön ez a fúrt kijelzős megoldás) és hardverben jobb a Mate 20 Pro-nál, de ez megint majd a mindennapi használat során derül ki. Mert lehet itt masztizni a mindenféle 600 000-es Antutu score-okra, az olyan alap alkalmazásokat, amiket a legtöbb ember használ, azok már a 2 éves csúcsmodelleken is kb. ugyanolyan sebességgel megnyílnak.


Egy szó, mint száz: mindegyik jó a maga nemében. Valamiben a Mate 20 Pro, valamiben meg az S10 jobb. Én csupán azt írtam le, hogy engem, mint a Mate 20 Pro tulajt, annyira nem nyűgözött le és nem cserélném el rá. És ezért is kezdtem azzal az első hsz-ben a kommentet, hogy attól függ, milyen készüléked van.

2019. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Már a galaxy s4 ben is volt arcfelismerő,de az S8 tol kezdve már írisz scannert használnak,ami korom sötétben is működik.

Nekem s7edge van,de professzionális módban tudok úgy fényképezni éjszaka VAKU NÉLKÜL,minimális fenyviszonyok mellett,mintha nappal készült volna a kép. Az S7 óta meg mégtobbet fejlődött...

2019. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!