Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előrendeltem a vodafonnál az...

Előrendeltem a vodafonnál az S10-et, visszaigazoló email jött, minden rendben van elvileg, de mikor lehet még hallani a készülékről? Fognak értesíteni, hogy mondjuk 3 nap múlva szállítják?

Figyelt kérdés
Azért aggódok, mert bementem a vodafonehoz és ott azt mondták, hogy csak új előfizetéshez lehet venni, újat kell kezdeni (nemrég járt le a régim, meghosszabbíottam volna). Az is furcsa, hogy annyira nem volt információjuk, hogy az előrendeléshez járó buds-ról se tudtak semmit. Utána megpróbáltam, bejelentkezés után sikerült megrendelni (nem hittem, hogy nem lehet, meg látszott rajtuk, hogy fogalmuk sincs igazából). Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, most minden rendben? Meg fog érkezni és az új csomagot fogom kapni a régi számhoz? (Egy drágább csomagot is választottam hozzá, mint az, ami eddig volt)
2019. febr. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mivel te tarifakedvezménnyel szeretted volna vásárolni, ezért 24 havi határozott idejű szerződés a feltétele.

Ehhez nem szükséges új szerződés, elegendő a meglévőre újabb hűségvállalást tenni 24 hónapra a megfelelő tarifacsomag esetében.

Nem tudjuk milyen díjcsomagot választottál.

"Az is furcsa, hogy annyira nem volt információjuk, hogy az előrendeléshez járó buds-ról se tudtak semmit. "

Még szép, hiszen semmi közük hozzá.

"bementem a vodafonehoz és ott azt mondták, hogy csak új előfizetéshez lehet venni, újat kell kezdeni"

Te pedig elhitted.

"nemrég járt le a régim, meghosszabbíottam volna"

Valószínűleg nem a megfelelő díjcsomagod volt, de egy váltással megoldható lett volna.

2019. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első, megint sületlenségeket írsz...


mint a Telekomos használt tablet vásárlásnál


áruld el, miért jó az, hogy osztod az észt olyan témában amihez nem értesz???

2019. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:

ne vegyél most S10-et...

S9 280 ezerről indult tavaly februárban, májusban már 177 ezerért meg lehetett venni.

Jelenleg 160 körül kapható.

S10 ugyanígy be fog zuhanni pár hónap alatt, ha lemegy a hisztéria.


[link]


Flagship telefont nem veszünk a bemutató után 2 nappal.

2019. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is nem ezek voltak a kérdéseim...

Másodszor 200 ezerért veszem és kapok hozzá vezetéknelküli fülhallgatót...

Valaki, aki a kérdésemre is válaszolna?

2019. febr. 21. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!