Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone a gyakorlatban...

Are You Scorpio kérdése:

Vodafone a gyakorlatban ellenorzi mennyit hasznalod otthon es roamingban a telefont? Vagy jobb kulfoldi szolgaltatonal jobb lenni, ok altalaban nem ellenorzik.

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2. mondatnak nincs értelme.
2019. febr. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naná, különben mi alapján fizetnél? Nem is értem a kérdést.
2019. febr. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdező arra gondolt, hogy a vodafone alkalmazza-e még azt a gyakorlatot, hogy külön méri a hazai és a roaming használatot és ha a roaming meghaladja a hazait, akkor plussz költséggel szankcionál. Nekem voda boltban az egyik eladó azt mondta, hogy igen, a másik azt, hogy nem. Mindenesetre sms-ben kapom a szolgáltatótól a figyelmeztetéseket, hogy bizony de, pár hónapos átlagot néznek, a roaming forgalom nem haladhatja meg a hazait, különben...
2019. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemhiába ajánljuk azt hogy ha tudod hogy tartósan külföldön tartózkodsz logikusabb ottani kártyát használni. Dual SIM készülék,és megoldva...Ár-használhatóság szempontjából nem kerül többe mint itthoni szolgáltatóval vacakolni.
2019. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 koszi igen erre gondoltam. csak mivel Mo-rol EU-ba is mar korlatlanul lehet telefonalni, azt hittem nem foglalkoznak vele. akkor maradok kulfoldi szolgatatoknal, evek ota ott vagyok, meg az eletben nem ellenoriztek, hova es hogyan telefonalok, nekik teljesen mindegy, csak ugyfeluk legyen. csak gondolkoztam magyar vodafone-on, de akkor mindegy is.
2019. febr. 24. 10:13
 6/7 A kérdező kommentje:
#1 de van, kulfoldon van korlatlan elofizetesem, total mindegy nekik hogy szinte csak roamingban hasznalom az elotizetest, pedig naluk is benne van a szerzodesben ez az EU szabalyozas. evek ota nem szoltak miatta. es kint nem GB / MB merik az adatot, hanem altalaban kotlatlan vagy 10-20GB roamingra.
2019. febr. 24. 10:15
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 dual simes van, egyik egy kulfoldi korlatlan SIM telefonalasra EUban, a masik egy magyar telenoros korlatan netes (hello data, amelyik csomag mar megszunt), utobbit gondoltam vodahoz vinni es eleg lenne egy sim, ha nem vacakolnanak a roaming meregetessel magyarok
2019. febr. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!