Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek se már nem olyan...

Szerintetek se már nem olyan jók az Iphonok mint régen voltak? Lassítási botrány, IOS 11. Jobban megéri már egy androidos telefont venni nem? Samsung Galaxy S10+ kenterbe veri az Iphonet.

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Ha csak a nyers hardvert nézzük, akkor tényleg túltesz sok Androidos vas az iPhone-okon.


Az iPhone-ok szoftvere sokkal biztonságosabb és a személyes adatokat sokkal etikusabban kezelik. Aki Androidos telefont használ, az összes személyes adatát árúvá teszi.

2019. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: Ez nem teljesen igaz, mert mindent beállíthatsz, hogy ne használhassák az adataidat másra.


Egyébként szerintem külalakra, formára lettek nagyon csúnyák az iPhone-ok. Olyan régiesek. Sokkal elegánsabbak, formásabbak pl. az új Samsungok, de az új Huawei-ek is nagyon szépek. Ami fura, mert az iPhone-nál nagyon nagy szerepe van az image-nek.

2019. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy látom, hogy nem fejlődnek annyira és irreálisan magasak az áraik.

Egy huawei mondjuk sokkal több újdonsággal elő áll és gondolnak a kisebb pénztárcájù emberekre is a lite szériàval. Szerintem korrektebb, de kinek mi.

Hogy az adatokat hogy kezelik az jó kérdés, de ez folyamatosan probléma mostanában a Facebooknal is

2019. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legelső iPhone jó volt, újat teremtett. Talán még a következő is OK. Viszont drágák voltak, elit termékek. Egyrészt kényelmes és egyszerű, másrészt a marketing része hogy valami hű de különlegeset kapsz.

Viszont kb a harmadik évtől kezdve már nem igazán tudott többet mint a többi telefon, sőt, sokszor kevesebbet. Nem kényelmesebb, nem egyszerűbb, nem különlegesebb több konkurenciánál, viszont sokkal drágább. Ez igaz a többi Apple termékre is.

2019. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

“Szerintetek se már nem olyan jók az Iphonok mint régen voltak?”

Dehogynem, kiváló telefonok.


“Jobban megéri már egy androidos telefont venni nem?”

Attól függ ki veszi, nyilván a legtöbb embernek szükségtelen egy ilyen készülék.(a csúcskategóriás droidokat is beleértve)


“Samsung Galaxy S10+ kenterbe veri az Iphonet.”

Érdekes is lenne ha nem tudna túlszárnyalni egy tavalyi telefont.

2019. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbban hozzá tudsz jutni akkor mindenképpen iphone-t preferálom.Annak ellenére,hogy az iphone direkt van lassítva,több év után jobban teljesít mint egy vele egy idős android.Optimalizáltságban az iphone a saját rendszerével szerintem mindig jobb lesz,maximum az android one veheti fel a versenyt vele(a nyers android ugye).De ez mind saját vélemény :) Az viszont tény,hogy az árak elszálltak de szerintem most venni egy X-t vagy Xr-t embertelen jó ajánlat. A folyton legjobbat venni meg nem vélem jó ötletnek mert a felhasználok közel 3/4-nek nincs rá egy hamar szüksége.
2019. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!