Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mióta nem lehet alkalmazásokat frissíteni ha legfrissebb IOS nincs fent? (bővebben lent)

IOS 12.1 változata volt fent, nagyon rég nem frissítettem...

Mostanában kezdett gyanús lenni, hogy hetekig egy alkalmazásra se volt frissítés, "minden alkalmazása naprakész"...

Pedig kevés még az olyan alkalmazásom is, amelyekhez IOS9 verziónál magasabb rendszer kellene...

Mihelyt a legújabb IOS 12 alverzió-frissítést feltettem, rögtön megjelent 35 frissítendő alkalmazás...

Azzal is hasonló történt, aki még mindig IOS 10 változatot használ, vagy ő tud még frissíteni alkalmazásokat? Ezt eddig még soha nem tapasztaltam, hogy ilyen szinten IOS verzióhoz lenne kötve az alkalmazás, sokáig használtam IOS 10 alatt a telefont, nem frissítettem, pár hónapja van fent a 12 változat is...

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, IOS, alkalmazás, app, frissítés, Apple iPhone, update, Apple, mobiltelefon, okostelefon

febr. 26. 18:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nyitja meg magátol a telefon az alkalmazásokat?
Hogyan lehet iPhonon lezárolni az alkalmazásokat?
Google playből szeretnék alkalmazásokat letölteni az SD kártyára hol tudom ezt beállítani hogy oda töltsön le mindent?
Hogyan tudom beállítani azt, hogy a telefon automatikusan az sd kártyára mentse le a letöltött alkalmazásokat?
Az Iphone-ok miért töltik be jóval lassabban az alkalmazásokat, mint sok android?
A telefonom hátoldali kamerája ezt irja ki győződjön meg arrol hogy ki kapcsoltam az éppen futó alkalmazásokat és hiába csináltam bármit?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!